41 واحد صنفی متخلف در آباده پلمب شد

طی دوماهه گذشته در آباده ۴۱ واحد صنفی متخلف پلمب شد.

پملب41واحد صنفی درآباده

به گزارش ایران ریپورتس98، رئیس اداره صمت شهرستان آباده بابیان این خبر که از ابتدای امسال تاکنون ۹۴۴ فقره بازرسی از واحدهای صنفی این شهرستان انجام و برای ۶۳ واحد متخلف درزمینهٔ گران‌فروشی،عدم درج قیمت ،کم‌فروشی پرونده تشکیل و به اداره تعزیرات حکومتی ارسال‌شده است.

وی افزود:علاوه برمراتب یادشده ۶مورد گشت مشترک نیز با حضور نمایندگان دادستانی عمومی و انقلاب ،اماکن نیروی انتظامی ،ناحیه مقاومت بسیج ،اتاق اصناف و بازرسین اداره انجام شد.

 سلیمان پور اظهار داشت:در مدت یادشده  با هماهنگی ودستورمقام قضایی ۴۱مورد پلمب واحدهای صنفی انجام‌گرفته که علت آن گران‌فروشی ،کم‌فروشی، و تخطی از مصوبات ستاد مدیریت  بحران شهرستان بوده است.

این مقام مسئول همچنین از ادامه بازرسی‌ها و نظارت بر بازار خبرداد و گفت : از طرف دیگر اصناف و بازاریان نیزبدلیل نوسانات قیمت‌ در خرید کالا دچار مشکلاتی هستند که امید است با تثبیت قیمت‌ها بخصوص نوسانات نرخ بازار ارزدرآینده ای نزدیک شاهد ثبات قیمت‌ها در بازار باشیم.

وی از همکاری دستگاه‌های اجرائی برای همکاری در امر نظارت‌ها از دادستان عمومی و انقلاب و اماکن نیروی انتظامی شهرستان  و اتاق اصناف قدردانی کرد.

انتهای پیام/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *