شستا از نخبگان فارس در مدیریت های استان بیشتر استفاده کند

رییس مجمع نمایندگان استان فارس گفت: شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا) می تواند در فارس موجبات رونق تولید و اشتغال را فراهم کند.

به گزارش ایران ریپورتس، ابراهیم عزیزی در نشست مشترک با مدیر عامل شستا، استاندار فارس و جمعی از مدیران کارخانه های زیرمجموعه شستا در استان اظهار داشت: با توجه به ظرفیت های بالای استان فارس، ضرورت سرمایه گذاری شستا در این استان احساس می شود و باید از این ظرفیت استفاده کرد.

او استفاده از نخبگان و ظرفیت های نیروی انسانی استان فارس توسط شستا را خواستار شد و گفت: مدیرانی که به استان می آیند حتما قابلیت هایی داشته اند اما وقتی ما در استان نیروهای نخبه و متخصص داریم انتظار می رود که بیشتر از آنها استفاده شود.

نماینده شیراز و زرقان در مجلس همچنین بیان کرد: موضوع بعدی استفاده از ظرفیت های واحدهای خوشنام و خوش سابقه استان فارس است که می تواند مورد توجه شستا قرار گیرد.

او همچنین به کارخانه سیمان شیراز نیز اشاره کرد و افزود: این کارخانه در بحث آلایندگی مشکلاتی داشته اما حتما باید یک واحد متناسب در این شهر با فرصت های اشتغالزا پیش بینی شود تا بتوان از ظرفیت های آن استفاده کرد.

رییس مجمع نمایندگان استان فارس در پایان نیز گفت: ما امیدواریم در کنار یکدیگر زمینه رشد و شکوفایی واحدهای تولیدی را در استان فراهم کنیم.

لازم به ذکر است در این نشست نجابت و قادری دیگر نمایندگان شیراز و زرقان نیز حضور داشتند.

در ابتدای این نشست نیز برخی از مدیران کارخانه ها به بیان مشکلات، درخواست ها و دیدگاههای خود پرداختند که توسط رضوانی فر مدیر عامل شستا پاسخ داده شد.

سفر مدیر عامل شستا به استان فارس در پی رایزنی های متعدد ابراهیم عزیزی رییس مجمع نمایندگان فارس و برخی نمایندگان برای حل مشکلات واحدهای تولیدی صورت گرفته بود که به میزبانی استانداری فارس انجام شد.

بنا به گفته ابراهیم عزیزی رونق تولید در سال جهش تولید میسر نخواهد شد مگر با عزم و اراده جدی مسوولان استان و مطالبه گری در مرکز که باید به صورت مستمر انجام پذیرد.

انتهای پیام/

نظر دهید

ایمیل شما به صورت عمومی نمایش داده نمی شود