هزینه کرد برای افزایش دانش، تخصص خدمت و کارائی منابع انسانی ، سرمایه گزاریست

دوره آموزش مدیریت زندان همزمان با استانهای معین آموزش(تهران،کرمان،آذربایجان شرقی) در شیراز نیز به میزبانی مرکز آموزش پژوهش منطقه 4 سازمان با حضور پذیرفته شدگان 6 استان خوزستان، بوشهر، کهگیلویه بویر احمد ،ایلام،اصفهان و فارس آغاز شد.


مدیرکل زندان های فارس در آیین افتتاحیه این دوره، با بیان اینکه موجب مباهات است در راستای تحقق اولویت ترسیمی رییس سازمان زندانهای کشور پیرامون توجه به سرمایه انسانی و جانشین پروری، شاهد برگزاری دوره مدیریت زندان در سازمان هستیم، گفت: شما بر اساس فرایند علمی مبتنی بر دانائی و مدیریت علمی زندان ها پس از آزمون و گزینش سازمانی انتخاب شده اید و امید وارم بتوانید این دوره را به بهترین شکل ممکن سپری نمایید.
اسحاق ابراهیمی خاطر نشان ساخت: سازمان در اجرای این دوره اراده خود در توانمند سازی نیرویی انسانی را بعنوان مهمترین سرمایه سازمانی به منصه ظهور رسانده و در حقیقت ما هرچه برای منابع انسانی ، ارتقای آگاهی ، توان و مهارت آنان هزینه نماییم، سرمایه گذاری برای ارتقای سازمانی و اهداف انسانساز آن است.
این مسئول ارشد زندان های فارس تصریح کرد: توصیه من به اساتید دوره و فراگیران این است که حتما کلاسهای آموزشی دوسویه بوده و سطح علمی و البته تبادل تجربی آن را ارتقای بخشید زیرا همه فراگیران در طول خدمت و در مناسب و حوزه های کاری مختلف ، دارای تجاربی هستید که این دوره ی تواند فرصت و مجال تبادل صحیح آن را در اختیار قرار دهد.
وی با استناد به صحبت معاون توسعه مدیریت سازمان زندانهای کشور، سه موضوع خواندن،فهمیدن و عمل کردن را از راهبردهای این دوره برشمرد که هدف برگزاری این دوره را پوشش می دهد ، لذا از فراگیران خواست حتما در راستای اهداف سازمانی مستتر در برگزاری این دورزه حرکت نمایند و تاکید کرد: شما با میل و رغبیت خود در این عرصه گام نهاده اید لذا اطمینان دارم از لحظه لحظه این دوره آموزشی استفاده نموده و در تحول کاری و خدمتی و توانمند سازی خودتان همت گمارید.
مدیرکل زندان های استان اساتید این دوره آموزشی در فارس را افرادی صاحبنظر و دارای سهم و مهارت در کار اصلاح و تربیت و زندانبانی اسلامی معرفی کرد و گفت: هم استاد و هم مخاطب فراگیر، دوره را چالشی برگزار کنید و همه داشته های خود را برای تحقق معنای توانمند سازی علمی فراگیران دوره مدیریت زندان که با افتخار، به میزبانی فارس برگزار می گردد، پای کار آورده و همچنین ما را از نکته و نظرات خود در راستای پویائی و توانائی خدمت و کار برخورردار فرمائید.
گفتنی است در آغاز این دوره لیلا اکبرپور رئیس مرکز آموزش پژوهش منطقه 4 زندانهای کشور پیرامون پودمان های 4 گانه این دوره ، خدمات ضمن آموزش و تقویم آموزشی توضیحاتی را بیان داشت و گفت: استان فارس افتخار دارد که در راستای تحقق شعار و هدف راهبردی سازمان زندان ها مبنی بر توانمند سازی منابع انسانی، میزبان همکاران عزیز از 6 استان کشور بعنوان نخبگان سازمانی و طرح جانشین پروری در قالب تربیت مدیر زندان می باشد.
این دوره از 3 مهر تا پایان دی ماه همزمان با ادارات کل زندان های کرمان، تهران و اذربایجان شرقی، به میزبانی مرکز آموزش پژوهش منطقه 4 کشور در شیراز(اداره کل زندان های فارس)در حال برگزاریست.

Leave a Reply

Your email address will not be published.