مشکلاتی که تمرکز کارخانه نوآوری شیراز را از بین برده/ فضای تعاملی لازمه‌ای برای رفع اختلافات

مدیرعامل کارخانه نوآوری شیراز گفت: چه بهتر است که درفضای تعامل و گفت وگو مشکلات را حل کرده و همه تمام فکر و وقت خود را صرف کار تخصصی خود نماییم.

به گزارش ایران ریپورتس، علیرضا صمیمی اظهار داشت: کارخانه نوآوری شیراز با حمایت چند وزارتخانه در سال 98 تاسیس و در سال 99 به بهره برداری رسید.

وی ادامه داد: درحال حاضر بیش از 60 تیم استارت آپی در این کارخانه به عنوان دومین و بزرگترین کارخانه نوآوری کشور مشغل فعالیت هستند.

مدیرعامل کارخانه نوآوری شیراز با بیان اینکه از همان ابتدا مقرر شده بود که برخی امکانات را کارخانجات مخابراتی ایران در اختیار ما قرار دهد، تصریح کرد: تاسیسات این مجموعه قدیمی است و ما در اسفندماه به فکر سیستم سرمایشی، تعمیر و راه اندازی آن بودیم، سیستمی که گفته می شد امکان تعمیر و راه اندازی ندارد.

وی اضافه کرد: اما حال میبینیم که تازه کما به فکر تعمیر و تجهیز موتورخانه خود افتاده و همانطور که می دانید سیستم موتورخانه کار یک روز و دو روز نیست و حدود دو سه ما برای تعمیر و سرویس بخش های مختلف آن زمان لازم دارد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه دمای هوای کارخانجات مخابراتی 45 درجه و با وجود سیستم سرمایشی دمای کارخانه 25 درجه شده بود، بیان کرد: نزدیک به یک ماه از تابستان می گذرد الان دوستان کما به این نتیجه رسیده اند که دیگر نقاط ساختمان کما گرم است و نیاز به سیستم سرمایشی دارد لذا سیستم سرمایشی ما را به آنجا منتقل کرده اند.

به گفته او 60 اسپیلت برای اتاق ها خریداری شده و مشکلی ندارند اما فضای کار اشتراکی کارخانه که 96 نفر در آن مشغول فعالیت هستند و 87 نفر هم در دفاتر غیرمسقف هستند، گرما می کشند و بحران کرونا هم مزید بر علت شده و تبعاتی برایمان دارد.

صمیمی همچنین گفت: از هم اکنون تیم تاسیسات کارخانه نوآوری به فکر تعمیر سیستم گرمایشی برای زمستان و فصل سرما می باشد.

وی که دچار بیماری کرونای نوع جدید شده، درخصوص همراه نبودن کارخانجات مخابراتی ایران گفت: کما بارها ما را به طرق مختلف تهدید کرده و مانع شده که برای مثال آب یا برق شما را قطع می کنیم.

مدیرعامل کارخانه نوآوری شیراز با ذکر اینکه تمامی نامه ها، اسناد و مدارک عدم همکاری و تعامل کارخانجات مخابراتی ایران موجود است و معاونت سیاسی امنیتی استانداری فارس نیز در جریان اتفاقات می باشد، بیان کرد: در سالی که رهبری شعار سال را تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها نام گذاری کردند، چه حمایتی از ما شده  جز اینکه مانع تراشی کرده اند؟

وی افزود: تاکنون مصلحت را بر گفتگو و رفع مشکل گذاشته بودیم اما دیگر نمی توانیم که همه وقت ما صرف مسائل حاشیه ای شود.

این مقام مسئول با اشاره به بالارفتن ارزش سهام کما در اثر راه اندازی کارخانه نوآوری شیراز گفت: چه بهتر است که درفضای تعامل و گفت وگو مشکلات را حل کرده و همه تمام فکر و وقت خود را صرف کار تخصصی خود نماییم.

انتهای پیام/

نظر دهید

ایمیل شما به صورت عمومی نمایش داده نمی شود