به مناسبت هفته دفاع مقدس؛ پیشکسوت دوچرخه سوار لامردی تجلیل شد

برگزاری مسابقه دوچرخه سواری آقایان و تجلیل از پیشکسوت ایثارگر در لامرد صورت گرفت

به گزارش ایران ریپورتس، يك دوره مسابقه دوچرخه سواری كوهستان بمناسبت هفته دفاع مقدس بصورت دور حذفی ويژه آقایان و با حضور پیشکسوتان اين رشته در تاریخ ۳۱ شهریورماه ۱۴۰۲ برگزار گرديد.

در این برنامه که جهت تجلیل از حاج علی کرمی اولین رئیس هیأت دوچرخه سواری لامرد و جانباز جنگ تحمیلی و برادر شهید کرمی برگزار شده بود، فالی رئیس اداره ورزش و جوانان، دکتر همتی معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی لامرد، دکتر عباسی رئیس شورای اسلامی شهر و مصطفی باقری رزمنده هشت سال دفاع مقدس حضور داشتند از این ایثارگر ورزشکار تجلیل نمودند.

این مسابقه به همت هیأت دوچرخه سواری و باشگاه سادول کراس و با همکاری اداره ورزش و جوانان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد برگزار گردید.

همچنین، در پایان نفرات ذیل به مقام های اول تا سوم دست یافتند:
🥇نفر اول: مهدی دیانت
🥈نفر دوم: مجتبی رحمتبر
🥉نفر سوم: مصطفی عبدالهی

محمد رستمی رئیس هیأت دوچرخه سواری شهرستان لامرد ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و قدردانی از زحمات حاج علی کرمی، از واحد فرهنگی داسلامی لامرد، فالی ریاست اداره ورزش و جوانان لامرد، عباس حسینی مدیر و موسس باشگاه دوچرخه سواری سادول کراس، حمزه زائری مجری و گزارشگر مسابقه، کمیته مسابقات و داوران هیأت دوچرخه سواری که در این دوره از مسابقات همکاری داشتند تقدیر و تشکر نمود.

خبرنگار/ محمود صابری زاده

Leave a Reply

Your email address will not be published.