برگزاری نشست مصادیق مجاز و غیرمجاز تبلیغات انتخابات در نی‌ریز

به گزارش ایران ریپورتس؛ نشست توجیهی مصادیق مجاز و غیرمجاز تبلیغات انتخابات، به ریاست مراد هدایت، فرماندار و با حضور برخی از مسئولین اداره‌ها و مدیران چاپخانه‌ها، کانون‌های آگهی تبلیغات، نشریات، سایت‌ها و کانال‌های خبری شهرستان نی‌ریز در سالن اجتماعات فرمانداری این شهر برگزار شد.

مراد هدایت، فرماندار نی‌ریز در این نشست به بازخوانی قوانین تبلیغات انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا پرداخت و خواستار همکاری در این زمینه شد.

وی با اشاره به اینکه مشارکت حداکثری، امنیت، قانون‌مداری و رعایت اصل بی‌طرفی در دستور کار مجریان انتخابات است، گفت: برگزاری انتخاباتی سالم و باشکوه در سایه امنیت کامل امکان‌پذیر است و همه ما باید به دنبال برگزاری انتخاباتی پرشور، با رعایت قانون و با مشارکت حداکثری مردم باشیم.

هدایت با اشاره به اینکه عرصه انتخابات باید بر همبستگی و همدلی بیفزاید، افزود: همه باید تلاش کنیم زمینه همبستگی ملی و حضور بیشتر مردم را با همدلی فراهم کنیم.

عبدالحسین برزگر، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نی‌ریز هم از مدیران چاپخانه‌ها، کانون‌های آگهی و تبلیغات، نشریات، سایت‌ها و کانال‌های خبری خواست تا با رعایت قوانین و مقررات تبلیغات، از مشکلات احتمالی پیشگیری و فضای انتخاباتی با نشاطی را در میان مردم ایجاد کنیم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *