گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان در بیش از ۱۵۰ نقطه استان فارس

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس گفت: راهپیمایی ۱۳ آبان امسال با محوریت روز دانش‌آموز، استکبارستیزی و افشای جنایات رژیم صهیونیستی در بیش از ۱۵۰ نقطه استان فارس برگزار می‌شود.

به گزارش ایران ریپورتس، حجت‌الاسلام حسین ملک‌مکان در نشست خبری اعلام برنامه‌های ۱۳ آبان گفت: با توجه به نامگذاری روز ۱۳ آبان به نام روز دانش‌آموز و روز استکبارستیزی، میدان شهدای شهرداری شیراز همانند سالهای قبل از ساعت ۹ تا ۱۱ صبح میزبان مراسم اصلی ۱۳ آبان و راهپیمایی مردمی خواهد بود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس با بیان اینکه محوریت برنامه‌های امسال با دانش‌آموزان است و پیوند برنامه‌های امسال با حوادث فلسطین و غزه رنگ و بوی خاصی به برنامه‌های امسال خواهد بخشید گفت: برگزاری یادواره شهدای دانش‌آموز در مدارس و حرم مطهر شاهچراغ (ع)، برپایی نمایشگاه عکس از جمله مسابقه عکس فریاد ملت با موضوع استکبارستیزی و اجرای مسابقات مختلف ورزشی و هنری از جمله برنامه‌های این روز است.

وی خاطرنشان کرد: دیدار با خانواده شهدای دانش‌آموز به ویژه شهدای حادثه شاهچراغ (ع)، اجرای سرود دانش آموزی و سخنرانی با موضوع جهاد تبیین و استکبارستیزی نیز در این روز برگزار خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس با اشاره به ماهیت استکبارستیزی این مراسم گفت: چالش یک سطل آب و زنگ استکبار ستیزی از جمله برنامه‌های جذابی است که امسال به ویژه با توجه به همزمانی این مراسم با جنایات رژیم صهیونیستی برگزار می‌شود.

حجت الاسلام ملک مکان افزود: حمایت از آرمان مردم فلسطین و طومارنویسی در این زمینه، اجرای پویش جهانی فریاد عروسک‌ها علیه کودک‌کشی این رژیم و استمرار اجتماعات ضدصهیونیستی به ویژه در مدارس از جمله دیگر برنامه‌های ویژه ۱۳ آبان است.

Leave a Reply

Your email address will not be published.