لاریجانی گزینه حزب اعتدال و توسعه در انتخابات ریاست جمهوری| پزشکیان نیز می‌آید

با آخرین اخبار انتخابات ریاست جمهوری ایران همراه ایران ریپورتس باشید.

به گزارش ایران ریپورتس، محمود واعظی، در جلسه دفتر سیاسی حزب اعتدال و توسعه که با حضور اکثریت اعضا برگزار شد، پیرامون موضوع انتخابات ریاست جمهوری پیش رو گفت: هیچ فرد و گروه سیاسی نمی تواند نسبت به آینده کشور بی تفاوت باشد و همه باید برای تغییر و رضایت بیشتر مردم و پاسخ عملی به مطالباتشان تلاش کنیم . لذا ضروری است، کمک کنیم شرایط به وجود آمده با حمایت مردم اصلاح شود.بایدهمه کمک کنیم که با مشارکت بالای مردم در انتخابات ، رئیس جمهوری انتخاب شود که با عقلانیت بتواند مشکلات داخلی و خارجی کشور را حل کند.
قائم مقام دبیر کل و رییس دفتر سیاسی حزب اعتدال و توسعه اضافه کرد: متاسفانه، در سال‌های گذشته بدلیل نا کارآمدی در دستگاههای اجرایی و افزایش مطالبات مردم از سرمایه اجتماعی نظام هزینه شده و می بایست این رویه پایان یابد و برای حل نارسایی ها مجدانه تلاش شود.

رییس دفتر سابق رییس جمهور در خصوص سیاست ها و کیفیت مشارکت حزب اعتدال و توسعه در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو افزود: سیاست حزب اعتدال و توسعه مشارکت فعال در انتخابات رقابتی است. به همین جهت در حال رایزنی با شخصیت های میانه رو جهت کاندیداتوری هستیم. در این راستا با آقای لاریجانی مذاکره کرده ایم .

پزشکیان کاندیدا میشود

تصمیم مسعود پزشکیان برای کاندیداتوری ریاست جمهوری چهاردهم قطعی شد.

آنگونه که برنا روایت کرده، در جلسه امروز صحن مجلس منتخبان ترک زبان و اصلاح طلب با حضور وی جلسه ای داشتند و در رابطه با ستادها و فعالیت های انتخاباتی وی بحث و بررسی های شد.

انتهای پیام/

Leave a Reply

Your email address will not be published.