جاده باجگاه به صدرا مسدود شد

رئیس پلیس‌راه شمالی استان فارس گفت: جاده باجگاه به صدرا به دلیل رعایت نکردن قوانین راهنمایی و رانندگی توسط برخی از رانندگان قانون‌گریز تا اطلاع ثانوی مسدود شد.

جاده باجگاه به صدرا مسدود شد

به گزارش ایران ریپورتس98 به نقل از پلیس فارس، عبدالهاشم دهقانی گفت: شرکت عمران و توسعه به دلیل رفاه حال شهروندان، اقدام به بازگشایی مسیر صدرا به سمت باجگاه کرد.

وی افزود: پس از بازگشایی مسیر مذکور، با رصد دوربین‌های جاده‌ای و بازدید از آن جاده، مشخص شد تعدادی از رانندگان متخلف و قانون‌گریز به‌صورت خلاف جهت از باجگاه به سمت صدرا حرکت می‌کنند که به دلیل یک‌طرفه بودن قطعاً شاهد تصادفات خطرناک خواهیم بود.

رئیس پلیس‌راه شمالی استان فارس با اظهار اینکه جاده مذکور در حال حاضر یک‌طرفه است، گفت: مسیر صدرا-باجگاه نیاز به یک تقاطع غیر هم‌سطح دارد و تا برطرف نشدن زیرساخت‌ها و رفع آن مشکلات تا اطلاع ثانوی مسدود است.

دهقانی تصریح کرد: پلیس در نقاط مختلف شهرها و جاده‌ها حضوری هدفمند و اثربخش داشته و در کنار کنترل محسوس رفتارهای ترافیکی به‌صورت نامحسوس نیز ایفای نقش می‌کند و با رانندگان قانون‌گریز و حادثه‌آفرین، برخورد قاطع، قانونی و بدون اغماض خواهد داشت.

انتهای پیام/

نظر دهید

ایمیل شما به صورت عمومی نمایش داده نمی شود