پیوند انقلابی مردم و دانش‌آموزان لامرد در مراسم گرامیداشت ۱۳ آبان

مردم انقلابی و شهیدپرور لامرد در ۱۳ آبان، امسال و در آیین گرامیداشت روز دانش آموز و روز جهانی مبارزه با استکبار با شکوه هرچه تمام‌تر برگزار کردند.

به گزارش خبرنگار ایران ریپورتس، خروش انقلابی دانش آموزان و دانشجویان لامردی در روز ۱۳ آبان‌ماه ۱۴۰۲ امسال متفاوت تر از سال های گذشته در شهر لامرد و بخش های تابعه این شهرستان با شور و شعف خاصی برگزار شد.

دانش آموزان و دانشجویان لامردی با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل، حمایت قاطعانه خود را از مردم مظلوم فلسطین، غزه و جبهه مقاومت اعلام کردند.

راهپیمایان همچنین با آرمان های امام راحل و خون پاک شهیدان تجدید پیمان بستند و شعارهای حمایت از رهبری حمایت از امام است و … را سر دادند.

در این آئین، حجت الاسلام محمدجواد آزاد امام جمعه لامرد اظهار کرد: ایران اسلامی اقتدار پیدا کرده است و دشمنان از اینکه ایران در عرصه جنگ با اسراییل ورود پیدا کند می ترسند و این نتیجه اقتدار ایران اسلامی است.

وی با بیان این مطلب که باید پای انقلاب و نظام بود، افزود: اقتدار این نظام را خانواده های معظم شهداء، دانشجویان، دانش آموزان و مسوولان این نظام ایجاد کرده اند که باید قدردان خون پاک شهیدان بود.

آزاد تاکید کرد: هم اکنون به جایی رسیده ایم که سردار دیپلماسی و مقاومت ما “دکتر امیر عبدالهیان وزیر امور خارجه ایران” در دل آمریکا، آمریکا را به خفت و ذلت می کشاند و او را تهدید و تحقیر می کند.
وی اظهار کرد: ملت قهرمان و شجاع ایران اسلامی با هم متحد هستند و ابرقدرت ها هیچ غلطی را نمی توانند بکنند.

در این آئین باشکوه دکتر موسوی نماینده مردم در مجلس، امام جمعه ، مهندس خضری و مسولان محلی، دانشجویان دانشگاه های لامرد و تعدادی از دانش آموزان نیز با شکوه خاصی حضور پیدا کردند.

در پایان این راهپیمایی گسترده؛ قعطنامه پایانی راهپیمایی ۱۳ آبان توسط یکی از دانش آموزان لامردی قرائت شد.
💫خبرنگار/ محمود صابری زاده

Leave a Reply

Your email address will not be published.