سرمایه گذاران می توانند در منطقه ويژه لامرد سرمایه گذاری کنند

دکتر ایمانیه استاندار فارس از سرمایه‌گذاران برای حضور و سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی لامرد دعوت کرد.

به گزارش ایران ریپورتس، محمدهادی ایمانیه استاندار فارس که از صبح امروز سه شنبه در سومین سفر خود وارد منطقه شده است، در جلسه شورای اداری شهرستان‌های لامرد و مهر حضور یافت.

این جلسه که با حضور نماینده مردم، معاونین استاندار، مدیران کل ستادی و استانی، فرمانداران، بخشداران و جمعی دیگر از مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد مصوبات دوره اول سفر استاندار مورد بررسی قرار گرفت.

دکتر ایمانیه در حاشیه این جلسه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه امروز شهرستان لامرد بعنوان عسلویه دوم کشور شناخته می‌شود گفت: بنده از تمام کسانی که مایل به سرمایه‌گذاری در این منطقه و منطقه ویژه اقتصادی لامرد هستند به خصوص لامردی‌ها و مهری هایی که در سایر نقاط استان و کشور در حال سرمایه‌گذاری هستند دعوت می‌کنم تا در شهر خود که عسلویه دوم کشور نامیده می شود حضور پیدا کنند و اقدام به سرمایه‌گذاری نمایند و این آمادگی کامل وجود دارد که میزبان این عزیزان باشند.

استاندار فارس ادامه داد: علی رغم اینکه در برخی مناطق اقتصادی در سطح استان مشکل آب و برق و گاز دارند اما در اینجا وجود ندارد و بنده به این دوستان نوید و امید می‌دهم که بتوانند بدون دغدغه و مشکل در اینجا سرمایه‌گذاری کنند.

وی افزود: با توجه به اینکه منطقه ویژه اقتصادی لامرد در مسیر انتقال آب دریا به استان فارس قرار دارد این توانایی وجود دارد که صنایع آب بر همانند پتروشیمی‌ها و فولاد بتوانند استفاده بهینه از این منطقه داشته باشند.

همچنین در پایان این جلسه میز خدمت مردمی نیز با حضور استاندار و سایر مقامات استانی و شهرستانی برگزار شد.
💫خبرنگار/محمود صابری زاده

Leave a Reply

Your email address will not be published.