تخصیص ردیف بودجه مستقیم به حرم شاهچراغ (ع) از سوی دولت

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ردیف بودجه حرم شاهچراغ (ع) از وزارت راه و شهرسازی به تولیت حرم مطهر منتقل می شود.

ابراهیم عزیزی با اشاره به نشست خود با دکتر بذرپاش وزیر راه و شهرسازی و معاونین وی به همراه مهندس رضازاده استاندار اسبق فارس که در وزارتخانه راه و شهرسازی برگزار شد، گفت: در این نشست پس از بحث و تبادل نظر یک تصمیم بسیار خوب برای حرم مطهر شاهچراغ(ع) گرفته شد و از این پس بودجه حرم که پیش از این از سوی وزارت راه و شهرسازی تخصیص می یافت، مستقیم به تولیت حرم اختصاص می یابد.

نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی افزود: این تصمیم و برداشتن تخصیص غیر مستقیم بودجه، برای تسریع در حل مشکلات مالی تولیت بسیار مناسب بود و از این پس تولیت حرم به صورت مستقیم با دولت در این ردیف بودجه مرتبط خواهد بود.

عزیزی با اشاره به نشست مذکور و مباحث انجام شده خاطرنشان کرد: با تصمیم وزیر محترم راه و شهرسازی این موضوع مهم نهایی شد که به فضل الهی موجبات تقویت منابع مالی حرم را فراهم خواهد کرد و یکی از موانع جدی توسعه حرم برداشته خواهد شد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان نیز گفت: حرم احمد بن موسی(ع) در شیراز نیازمند حمایت های جدی مسوولان است که تصمیم فوق یگ گام اساسی در این راستا بود.

Leave a Reply

Your email address will not be published.