تشکل‌های دانشجویی فارس خطاب به نماینده شیراز و زرقان؛ آقای پاکفطرت رای خود در کمیسیون تحقیق را اعلام کنید+ اسامی تشکل‌ها

جمعی از تشکل‌های دانشجویی فارس در نامه‌ای به نماینده شهرستان‌های شیراز و زرقان در مجلس نوشتند: آقای پاک فطرت رای صریح و شفاف خود در کمیسیون تحقیق مجلس را در واضح و دقیق اعلام کنید.

به گزارش ایران ریپورتس98، جمعی از تشکل‌های دانشجویی استان فارس در نامه‌ای سرگشاده خطاب، نماینده شهرستان‌های شیراز و زرقان در یازدهمین مجلس نوشتند: آقای پاک فطرت رای صریح و شفاف خود در کمیسیون تحقیق مجلس شورای اسلامی را در واضح و دقیق اعلام کنید.

در همین راستا جدّا درخواست داریم که هر چه سریع‌تر از موضع اخیرتان پیرامون شفافیت برگردید، از تمامی مردم عزیز ایران رسما و کتبا عذر خواهی کنید و رای صریح و شفاف خود در کمیسیون تحقیق مجلس شورای اسلامی را در برابر دیدگان مردم عزیزمان واضح و دقیق اعلام بفرمایید.
متن نامه به شرح زیر است:
جناب آقای علیرضا پاک فطرت
نماینده‌ی مردم محترم شهرستان‌های شیراز و زرقان در یازدهمین مجلس شورای اسلامی

سلام علیکم

همان طور که مستحضرید خدمت به مردم شریف و عزیز ایران آن هم در قالب نشستن بر کرسی نمایندگی مجلس توفیق بزرگی است که خداوند آن را نصیب هر کسی نکرده و نخواهد کرد. نماینده‌ی مجلس باید صادق، امین، عالم به شرایط زمان، راستگو و در یک کلام مرد میدان عمل و نمونه‌ی عینی یک نیروی طراز انقلاب اسلامی باشد. اساس انتخابات، حضور و مشارکت مردمی برای رای دادن به نمایندگان نیز رفع مشکلات کشور و مردم با تکیه بر همین معیارهاست و بدانید که مردم و جوانان این ویژگی‌ها را از شما به عنوان نمایندگان مجلس قطعا مطالبه خواهند کرد.

جناب دکتر! به عمل کار برآید به سخن دانی نیست!
آن زمانی که موضوع انتخابات مجلس داغ بود و مردم به دنبال نماینده‌ی امین و صادق بودند که گفتار و عملش یکسان و بدون تفاوت باشد، جنابعالی با سر دادن شعارِ تلاش برای تحقق شفافیت آرا در مجلس توانستید نظر مثبت مردم را جلب کنید و خداوند توفیق خدمت به این مردم را به شما عطا فرمود. حال چه شده که در فاصله‌ای چنین کوتاه میان رای آوردن و حضورتان در مجلس در برابر همین مردم سینه سپر می‌کنید و از بی ارتباط بودن رای خود به دیگران سخن می‌گویید؟!
اندیشه تان دستخوش تغییر شده یا منافعتان چنین حکم میکند ?!
در شرایطی که مشکلات عدیده اقتصادی، اعم از گرانی ها، فساد‌ها و کمبود ها، جامعه را شدیدا تحت تاثیر قرار داده و ایشان را، به درستی، به آنجا رسانده است که تنها راه نجات کشور را در عملکرد صریح، شفاف و بدون مماشات قوای مجریه، مقننه و قضائیه میدانند، چنین رفتار و گفتاری چه توجیهی دارد?!

جناب دکتر! بدانید که در برابر امید و اعتماد مردم و جوانان به این نظام مقدس مسئولید و باید پاسخگوی تمامی حرف‌ها و مواضعتان در پیشگاه این ملت و خداوند قادر متعال باشید.   لذا همه‌ی ما امیدواریم که این اولین و آخرین موضع متناقض شما باشد و هر چه سریع‌تر به شعار‌هایی که با آن‌ها رای آورده اید بازگردید. بدانید که ملت و جوانان انقلابی در برابر دروغ گویان و سوء استفاده کنندگان از قدرت ساکت نخواهند نشست و در صورت ادامه‌ی همین روند شرایط برای شما به شدت سخت خواهد شد!

در همین راستا جدّا درخواست داریم که هر چه سریع‌تر از موضع اخیرتان پیرامون شفافیت برگردید، از تمامی مردم عزیز ایران رسما و کتبا عذر خواهی کنید و رای صریح و شفاف خود در کمیسیون تحقیق مجلس شورای اسلامی را در برابر دیدگان مردم عزیزمان واضح و دقیق اعلام بفرمایید.
لازم به تذکر است که بی تردید تبعات عدم توجه حضرتعالی به توصیه‌ها و موارد فوق بر عهده جنابتان می‌باشد.   ۱_بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی شیراز
۲_بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی جهرم
۳_ پردیس شهید رجایی شیراز دانشگاه فرهنگیان
۴_بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم
۵_بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جهرم
۶_بسیج دانشجویی شهید باهنر شیراز
۷_بسیج دانشجویی شهید رجایی شیراز
۸_بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور رستم
۹_بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرقان
۱۰_بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی شیراز
۱۱_بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شیراز
۱۲-بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد داراب
۱۳-بسیج دانشجویی پیام نور جهرم
۱۴-بسیج دانشجویی دانشکده پیراپزشکی داراب
۱۵- بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی فسا
۱۶_بسیج دانشجویی دانشگاه ازاد اسلامی واحدارسنجان
۱۷- بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی فسا
۱۸_بسیج دانشجویی دانشگاه تابناک‌لامرد
۱۹_بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی شیراز
۲۰-بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی استهبان
۲۱-بسیج دانشجویی دانشکده پرستاری حضرت زهرا آباده
۲۲-بسیج دانشجویی دانشگاه آزاداسلامی مرودشت
۲۳_بسیج دانشجویی دانشگاه ازاد اسلامی واحد اقلید
۲۴-بسیج دانشجویی آموزشکده فنی امام حسین علیه السلام استهبان
۲۵_بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور واحد داراب
۲۶- بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی استان فارس
۲۷- بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی لارستان
۲۸_بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد داریون
۲۹-بسیج دانشجویی دانشگاه فنی لارستان ۳۰بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور خاوران
۳۱ _ بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی خفر
۳۲. بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور استهبان
۳۳_بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی لامرد
۳۴-جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شیراز

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *