فهرست جریان انقلاب کارامد و قابل دفاع است/ جریان انقلاب فدایی و حامی روحانیت است

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب فارس بر حمایت همه‌جانبه از فهرست ۱۳ نفره این ائتلاف برای انتخابات شورای شهر شیراز تاکید کرد.

فهرست جریان انقلاب کارامد و قابل دفاع است/ جریان انقلاب فدایی و حامی روحانیت است

به گزارش ایران ریپورتس، محمد حسین روزیطلب در گفتگو با فارس اظهار داشت: فهرست ۱۳ نفره شورای ائتلاف بر اساس سازوکار منطقی و علمی انتخاب شده و مورد حمایت و امضای ۲۵ نفر از اعضای گروه‌های ولایی و انقلابی شیراز است.

وی با تاکید بر اینکه این فهرست، نهایی بوده و مورد تایید، قابل دفاع و غیرقابل تغییر است، افزود: اسامی این ۱۳ نفر با بررسی منطقی و بر مبنای جوان‌گرایی و تخصص انتخاب شده است و به هیچ عنوان تغییر نخواهد کرد.

روزیطلب در بخش دیگری از این گفتگو، شورای ائتلاف را حامی روحانیت دانست و اظهار داشت: در طول تاریخ هیچ‌گاه سابقه نداشته که روحانیت از فهرست یا جریانی دفاع کند، لذا ما حامی و فدایی روحانیت بوده و خواهیم بود، چراکه روحانیت همواره برای ما مقدس است.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب بر هویت جریان انقلابی تاکید کرد و بیان داشت: سه گروه با جریان انقلابی مقابله می‌کنند که اولین گروه متمولین و ثروتمندانی هستند که در شورا و شهرداری ذی‌نفع بوده و با استفاده از پول در حال تخریب جریان انقلابی هستند.

وی ادامه داد: گروه دوم افرادی هستند که سابقه حضور در شورا را دارند و اکنون نیز می‌خواهند یا خود یا نزدیکان‌شان دوباره بر صندلی این پارلمان شهری تکیه کنند و لذا به مقابله با این طیف جوان و اتقلابی برخاسته‌اند.

روزیطلب سومین گروه مخالف را افرادی دانست که در مقابل تحول‌ و تحول‌آفرینی و همچنین کارامدی مقاومت می‌کنند و از آنجا که این لیست یک لیست متحول و کارامد است، مقابل آن موضع گرفته‌اند.

این مقام سیاسی، تاکید کرد: این سه گروه تلاش می‌کنند تا با ایجاد فضای نامناسب و اتهام‌زنی چهره لیست جوان و انقلابی مد نظر شورای ائتلاف را تخریب و از ورود آنها به شورای شهر جلوگیری کنند تا بار دیگر فضا برای مانورهای خودشان باز شود.

وی تاکید کرد: اما بدانند که ما فدایی جریان انقلابی و روحانیت هستیم و با تاکید بر کارامدی و دفاع از جریان انقلابی از مواضع خود کوتاه نخواهیم آمد.

انتهای پیام/

نظر دهید

ایمیل شما به صورت عمومی نمایش داده نمی شود