رسیدگی به پرونده گروگان‌گیری شیراز در شعبه ویژه دادسرای جنایی

دادستان مرکز استان فارس از رسیدگی به پرونده گروگان‌گیری شیراز در شعبه ویژه دادسرای جنایی این کلان شهر خبر داد.

رسیدگی به پرونده گروگان‌گیری شیراز در شعبه ویژه دادسرای جنایی

به گزارش ایران ریپورتس، سید مصطفی بحرینی در خصوص گروگان گیری روز شنبه در شیراز بیان کرد: حدود ساعت ۱۱ ظهر روز گذشته گزارش آدم‌ربایی به پلیس اگاهی و دادستانی استان ارسال شد که دستورات قضایی لازم برای دستگیری گروگان‌گیران صادر شد.

وی اضافه کرد: براساس گزارش ارسالی اعلام شد که یک خانم و آقا توسط ۳ نفر گروگان گرفته شده‌اند که بلافاصله طرح مهار اجرا و خودروی گروگان‌گیران در جاده شیراز به کازرون شناسایی شد.

بحرینی با بیان اینکه هر ۳ گروگان‌گیر مسلح بودند،بیان کرد: در اثر تیراندازی بین گروگان‌گیران و پلیس، یکی از گروگیران مجروح و یک نفر دیگر از آنها فوت کرد و گروگا‌ن‌گیر سوم نیز متواری شده است.

دادستان مرکز استان فارس گفت: متاسفانه یکی از گروگان‌ها به علت شلیک از سوی گیروگان‌ گیرها مجروح شد که در بیمارستان فوت کرد.

بحرینی با بیان اینکه گروگان‌گیرها اعضای یک خانواده بودند، گفت: در بررسی های اولیه این گروگان‌گیری به علت وجود مشکلات خانوادگی بوده است.

وی افزود: پرونده این موضوع در شعبه ویژه پلیس آگاهی و شعبه ویژه دادسرای جنایی شیراز در حال رسیدگی و تحقیقات اولیه توسط بازپرس ویژه در حال انجام است و دستورات قضایی لازم برای دستگیری گروگان‌گیر سوم صادر شده است.

دادستان مرکز استان فارس بیان کرد: از گروگان‌گیرها ۲ قبضه کلت کمری، چاقو  کشف شده است.

پایان پیام/

Leave a Reply

Your email address will not be published.