برگزاری هجدهمین نمایشگاه گل و گیاه در شیراز

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس از برگزاری هجدهمین نمایشگاه گل و گیاه، ادوات باغبانی، تجهیزات گلخانه ای، سیستم های نوین آبیاری و نهاده های کشاورزی در شیراز خبر داد.

برگزاری هجدهمین نمایشگاه گل و گیاه  در شیراز

به گزارش ایران ریپورتس، مجتبی دهقان پور در خصوص  این خبر بیان کرد: نمایشگاه مذکور روز دوشنبه سیزدهم آذرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس با حضور برترین تولیدکنندگان از ۱۷ استان کشور آغاز به کار می کند.

به گفته وی؛ نمایشگاه در چهار سالن با مساحتی بالغ بر پنج هزار مترمربع و با حضور حدود ۲۰۰ شرکت کننده برگزار می شود.

دهقان پور اظهار کرد: در زمان برپایی نمایشگاه مسئولین و کارشناسان با تجربه و خبره از مدیریت های باغبانی، آب و خاک و حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان فارس در غرفه ای در سالن بهار حضور دارند و به بازدیدکنندگان مشاوره های علمی، فنی و تخصصی را ارائه می دهند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس؛ به برگزاری دوره های آموزشی رایگان در محل نمایشگاه اشاره کرد و افزود: موضوع دوره های آموزشی آشنایی با مقررات و فرآیندهای صدور QR Code، آشنایی با فرآیند صدور پروانه گلخانه، آشنایی با هوشمندسازی گلخانه ها، تامین گرمایش با استفاده از انرژی خورشیدی، اصول مدیریت گلخانه، تغذیه درختان پسته و مراقبت و نگهداری های گیاهان آپارتمانی و آشنایی با سیستم های نوین آبیاری است که با همکاری سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان فارس انجام می شود.

نمایشگاه مذکور از سیزدهم لغایت هفدهم آذرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس از ساعت 16 الی 22 پذیرای بازدیدکنندگان است.

پایان پیام/

Leave a Reply

Your email address will not be published.