‌بیستمین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی کشاورزی در شیراز برگزار می‌شود

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس از برگزاری دو رویداد مهم صنعت کشاورزی خبر داد و گفت: بیستمین نمایشگاه بین‌المللی نهاده‌ها، سیستم‌های نوین آبیاری و همچنین بیستمین نمایشگاه ادوات و ماشین آلات، قطعات و مکانیزاسیون کشاورزی اردیبهشت‌ماه جاری در شیراز برگزار می‌شود.

به گزارش ایران ریپورتس، مجتبی دهقان‌پور افزود: بیستمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت کشاورزی در فضایی بالغ بر ۱۶ هزار متر مربع از تاریخ چهارم لغایت هفتم اردیبهشت‌ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس آغاز به کار می‌کند.

وی تصریح کرد: بیستمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت کشاورزی، ادوات، ماشین آلات و مکانیزاسیون نیز از هجدهم لغایت بیستم اردیبهشت‌ماه میزبان علاقه‌مندان حوزه کشاورزی خواهد بود.

دهقان‌پور با بیان اینکه این دو رویداد مهم صنعت کشاورزی با حضور شرکت‌های توانمند داخلی و خارجی برپا می‌شود، اظهار کرد: تولیدکنندگانی از استان‌های فارس، خراسان رضوی، تهران، خوزستان، همدان، مرکزی، البرز، مازندران، رشت، کرمان، یزد، اصفهان، آذربایجان شرقی و غربی در این دو نمایشگاه حضور دارند. 

وی اظهار کرد: در مجموع ۲۵۰ شرکت توانمند داخلی و خارجی با نمایندگانی از برندهای خارجی شامل کشورهای چین، کره، ژاپن، روسیه، هند، اسپانیا، آلمان، ترکیه و برخی از کشورهای حوزه خلیج فارس در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس با بیان اینکه کارشناسان و مسئولان این سازمان در غرفه سازمان جهاد کشاورزی فارس در سالن حافظ آماده پاسخگویی به مراجعین هستند، افزود: از جمله برنامه‌های جانبی این نمایشگاه‌ها، برگزاری دوره‌های آموزشی و تخصصی مورد نیاز حوزه کشاورزی توسط این سازمان و با همکاری سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی فارس و دستگاه‌های متولی است و از ساعت ۱۵ لغایت ۲۱ میزبان علاقه‌مندان حوزه کشاورزی خواهند بود.

انتهای پیام

Leave a Reply

Your email address will not be published.