۳ بیمارستان و مرکز درمانی در فارس، راه اندازی می شود

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز از برنامه ریزی برای افتتاح بیمارستان حضرت امام علی(ع) کازرون، بیمارستان ۳۲ تخت خوابی گله دار و مرکز ۱۰ تخت خوابی فورگ در شهرستان داراب، طی ماه های آینده خبر داد.

به گزارش ایران ریپورتس، دکتر «سید ابوالفضل هاشمی اصل» در نشست خبری آغاز هفته ملی سلامت، با گرامیداشت این مناسبت، بخشی از تلاش های انجام گرفته در معاونت توسعه مدیریت و منابعدانشگاه را در دوران کرونا بیان کرد.

او با اشاره به گستردگی بیش از ۴۴ هزار نفری خانواده سلامت فارس شامل کارکنان، اعضای هیات علمی و دانشجویان، افزود: اعضای مجموعه سلامت استان در طی بیش از دو سال دوران کرونا، ایثارگرانه در خط مقدم مبارزه با این بیماری تلاش کردند و در معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه نیز تلاش می شود تا زمینه توسعه خدمات رفاهی برای آنان فراهم شود.

دکتر هاشمی اصل از تبدیل وضعیت نیروهای ایثارگر دانشگاه در چهار ماهه پایانی سال ۱۴۰۰، به عنوان یکی از ماموریت های مهم این معاونت در سال گذشته یاد کرد و ادامه داد: در حال حاضر نیز موضوع تبدیل وضعیت کارکنان، از دیگر برنامه های در دست اقدام این معاونت محسوب می شود.

معاون توسعه مدیریت و منابعدانشگاه اظهار کرد: این معاونت در ایام کرونا نیز کوشیده است تا روند توسعه زیرساختی خدمات حوزه سلامت، به روال گذشته ادامه داشته باشد که بهره برداری از بیمارستان شهدای سلامت نی ریز، از جمله این اقدامات بوده است.

او در ادامه از برگزاری آزمون استخدام نیرو برای این بیمارستان و همچنین سه مرکز در دست افتتاح دیگر در استان خبر داد که به زودی این نیروها کار خود را در مجموعه سلامت استان آغاز می کنند.

دکتر هاشمی اصل در بخش دیگری از صحبت های خود، پیگیری برای پرداخت مطالبات مجموعه سلامت استان با مجموعه وزارت بهداشت، سازمان های بیمه گر و سازمان برنامه و بودجه با برگزاری نشست های هم اندیشی متعدد را دیگر محور فعالیت های این معاونت برشمرد و اظهار کرد: بخشی از این تلاش ها با شتاب بخشیدن به پرداخت معوقه های کارکنان دانشگاه، به ثمر رسیده و تسریع این امر نیز در حال پیگیری است.

این مقام مسوول در دانشگاه علوم پزشکی شیراز همچنین با اشاره به برنامه ریزی برای راه اندازی سه بیمارستان بزرگ در شیراز، از پیگیری این معاونت برای سرعت بخشیدن به روند احداث این پروژه ها و افزوده شدن به چرخه سلامت استان خبر داد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *