پیام تبریک فرمانده انتظامی لامرد به مناسبت هفته بسیج

لامرد ــــ محسن لشکری فرمانده انتظامی لامرد در پیامی، فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک گفت.

به‌ گزارش ایران ریپورتس متن پیام به این شرح زیر است:
«بسیج، یک فرهنگ، گفتمان و یک تفکر است» مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) اندیشه متعالی بسیج با نشأت از معارف اسلام، توسط بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی(ره) شکل گرفت و اکنون به عنوان یک فرهنگ پویا و جهان شمول، میان ملت‌های مظلوم عالم برای مبارزه در مقابل استکبار جهانی در اقصی نقاط دنیا شناخته می‌شود و همواره در ادوار مختلف تاریخ انقلاب اسلامی، مایه سربلندی، و اقتدار کشور عزیز ایران بوده است.

 بسیج، یادآور خاطره عزیزترین نهاد و بزرگترین مردان تاریخ ما است.
بسیج، مدرسه عشق و ایثار و دریایی از معانی و مفاهیم عمیق معنوی است که ولایت مداری، ایمان و از خودگذشتگی، شور و شعور و بصیرت را می‌توان در رهروان این راه الهی ارزشی به وضوح دید.
 امروز بیش از پیش، نیازمند تفکر بسیجی هستیم؛ تفکری که مولد یک فرهنگ غنی است، فرهنگ ایثار و جهاد و شهادت و از خود گذشتگی باشد.
بسیجیان عزیز با حضور به موقع در صحنه، نقشی بی بدیل در خنثی کردن فتنه‌های دشمنان و صیانت از امنیت مردم داشته و همواره جان خود را به خطر انداختند تا به مردم آسیب نرسد.
اینجانب به سهم خود فرا رسیدن هفته بسیج را به عموم بسیجیان تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون آنان را در راه تحقق اهداف انقلاب اسلامی در ظل توجهات حضرت مهدی صاحب الامر(عج) و رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله العالی) از ایزد متعال خواستارم.

Leave a Reply

Your email address will not be published.