پیام تبریک اشخاص و گروه‌های مختلف درپی انتخاب مهندس اصنافی بعنوان شهردار منتخب شیراز

اشخاص و گروه‌های مختلف درپی انتخاب مهندس اصنافی بعنوان شهردار منتخب شیراز پیام تبریک صادر کردند.

به گزارش ایران ریپورتس، در آخرین جلسه شورای شهر شیراز مهندس سید احسان اصنافی با رای اعضای شورا به عنوان شهردار منتخب انتخاب شد. درهمین خصوص گروه ها و افراد مختلف پیام های تبریک صادر کرده که در ادامه می خوانید:::

** پیام جامعه اسلامی مهندسین استان فارس خطاب به مهندس اصنافی

بسمه تعالی

﴿إِنَّ اللَّهَ يَأمُرُكُم أَن تُؤَدُّوا الأَماناتِ إِلىٰ أَهلِها…﴾

سوره مبارکه نساء آیه شریفه ۵۸

خداوند بزرگ را سپاس می گوییم که پس از حماسه شورانگیز انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ و تشکیل دولت مردمی برای ایران قوی و شورای انقلابی در کلان شهر شیراز، سومین حرم اهل بیت علیهم السلام روز گذشته با انتخاب شایسته شهردار شیراز توسط اعضای شوراي اسلامی شهر شیراز، برادر ارجمند جناب آقای مهندس سید احسان اصنافی، که از سرمایه های انسانی جوان، ارزشمند، متدین، اصیل، متخصص و مسلط به مباحث مدیریت شهری و دارای سابقه عضویت در هیئت رئیسه شورای اسلامی دوره چهارم و ششم شهر شیراز هستند، صفحه درخشان دیگری بر افتخارات جریان انقلابی و اصیل و همه دلسوزان شهر شیراز رقم خورد.

امید است ضمن قدر دانستن فرصت خدمتگزاری به مردم و مد نظر قرار گرفتن انگیزه های الهی در کار و تلاش و خدمت صادقانه، دوران جدید شهرداری نوید بخش آغاز حرکتی جهادی، توسعه نگر، عدالت محور در جهت رفع نارسایی های موجود در ابعاد مختلف مدیریت شهری و قرار گرفتن شیراز در جایگاه واقعی و مورد انتظار خود که شایسته هر شهروندی است، باشد.

جامعه اسلامی مهندسین استان فارس این انتخاب شایسته را خدمت ایشان، اعضای محترم شورای اسلامی شهر شیراز و همه شهروندان سومین حرم اهل بیت علیهم السلام در ایران اسلامی تبریک عرض نموده و از همه عزیزانی که به هر نحو زمینه این انتخاب شایسته را فراهم نموده اند نیز تقدیر و تشکر می نماید.

والسلام علیکم و رحمه الله

جامعه اسلامی مهندسین استان فارس

** پیام محمدحسین روزی طلب خطاب به مهندس اصنافی

برادر گرامی جناب آقای مهندس سید احسان اصنافی؛ شهردار محترم شیراز

سلام علیکم

ان شاءالله که مسئولیت جدید توشه ای برای آخرت شما باشد، با تمسک به آیه شریفه ﴿وَقُلْ رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا﴾ کار جهادی خویش را همانند رزمندگان در جبهه های جنگ آغاز کنید، خود را منتخب همه اعضای شورای اسلامی شهر شیراز دانسته ، انسجام خود را حفظ کرده ،  خدمت به مردم رنج دیده و صبور شیراز را سرلوحه کار خود قرار دهید. در این صورت خداوند شما را در حل مشکلات شهر یاری خواهد کرد.

﴿يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنوا إِن تَنصُرُوا اللَّهَ يَنصُركُم وَيُثَبِّت أَقدامَكُم﴾

در پناه امام زمان (عج) باشید.

محمدحسین روزی طلب ۱۴۰۰٫۶٫۴

** پیام تبریک دبیر جمعیت پیروان حضرت زینب(س) خطاب به مهندس اصنافی

بسمه تعالی

اگر مدیریت جهادی یا همان کار و تلاش با نیت الهی و مبتنی بر علم و درایت حاکم باشد، مشکلات کشور، در شرایط کنونیِ فشارهای خباثت‌آمیزِ قدرت‌های جهانی و در شرایط دیگر، قابل‌حل است و کشور حرکت روبه‌جلو را ادامه خواهد داد. رهبر معظم انقلاب

انتخاب شایسته مدیر جهادی آقای مهندس سید احسان اصنافی بعنوان شهردار شیراز را به شهروندان شیرازی تبریک می‌گویم و از اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهر شیراز بواسطه انتخاب فردی فسادستیز، مدبر، با انگیزه و انقلابی نیز تقدیر می‌نمایم.

بر خود لازم می‌دانم ضمن حمایت کامل از این دو نهاد مردمی به چند نکته اشاره نمایم و امید است مورد عنایت جناب آقای مهندس اصنافی که با نیت خیر پا به عرصه مدیریت این نهاد قرار داده‌اند، قرار بگیرد:

شهرداری شیراز با توجه به وسعت، تنوع ماموریت و فعالیت‌ها و مسوولیت‌های آن و تاثیرگذاری عمیق آن بر تمام ارکان شهر شیراز  دارای پیچیدگی و البته اهمیت ویژه‌ای است.

در سال‌های گذشته اگر چه افراد مختلفی از طیف‌های سیاسی و تخصص‌های گوناگون در این نهاد، مدیریت و تلاش‌هایی نموده‌اند، اما انتظاری که از شهرداری شیراز شهر حرم سوم حرم اهل بیت(ع) می‌رود، حاصل نشده است.

تنوع فعالیت‌های شهرداری، اختیارات، درآمدها و هزینه‌های هنگفتی که در این نهاد وجود دارد، راه را برای برخی سودجویان و رانت‌خواران باز نموده است که لزوم استقرار نظام شفافیت را بیش از هر زمانی می‌طلبد.

نوع وظایف شهردای بگونه‌ای است که هم بایستی نیازهای لحظه‌ای و نیز روزمره شهروندان را تامین نماید و هم نیاز های بلند مدت شهر را و این مسئله نیز به پیچیدگی کار افزوده است. لذا انتظار است هم برنامه‌ای کوتاه مدت و هم دراز مدت لحاظ شود.

پاسخگو بودن و نیز در ارتباط بودن شهرداری با کلیه سازمان‌ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی شهر موجب اثربخشی بیشتر تلاش‌ها خواهد شد. لذا ظرفیت مجمع نمایندگان مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی برای پشتیبانی بیشتر از مدیریت شهری در یک فضای تعاملی بسیار مفید خواهد بود.

از سوی دیگر عملکرد ناصواب اندک افرادی در شهرداری باوجود قاطبه پرسنل این نهاد خدمتگزار که افرادی پاکدست و معتقدند، باعث شده که نگاه مردم به شهرداری همراه با عدم اطمینان و اعتماد باشد. لذا کسب اعتماد عمومی و همراه نمودن مردم در برنامه‌های شهری یکی از اولویت‌های شهرداری در دوره جدی باشد.

کلانشهر شیراز، امروز با چالش‌های جدی مواجه است که مشارکت نخبگان برای حل مسائل شهری راه‌حل کلیدی آن است.

امید است که به فضل الهی جناب آقای مهندس سید احسان اصنافی با بکارگیری نیروهای توانمند و جهادی و دلسوز، این نهاد خدمتگذار و تاثیرگذار را به سمت تعالی متحول نمایند و با تغییر اساسی و ساختاری و با تکیه بر برنامه‌ریزی و بکارگیری مدیران و نیروهای انسانی جهادی و توانمند و نیز نظام مند نمودن همه امور آن، ضمن ارتقاء جایگاه این نهاد مردمی، طوری عمل نمایند که ساختار و ارکان و سیستم‌های شهرداری قوی‌تر، سالم تر و شفاف‌تر از گذشته بوده باشد و باعث رضایت و رفاه شهروندان گردد و در حد یک  نهاد شهرداری تراز انقلابی، ملی و جهانی بدرخشد.

** پیام تبریک جمعیت پیشرفت و عدالت استان فارس خطاب به مهندس اصنافی

بسمه تعالی

جناب آقای مهندس سید احسان اصنافی

باسلام و احترام انتخاب بجا و شایسته جنابعالی را به عنوان شهردار شهر جنت تراز شیراز که بیانگر لیاقت و شایستگی شما می‌باشد را از صمیم قلب خدمت جنابعالی تبریک عرض نموده و با توجه‌ به رزومه، سوابق و برنامه‌های حضرتعالی و با سخت‌کوشی، مدیریت انقلابی و جهادی، تعهد، تخصص و شناخت کافی از شهر و مجموعه شورا و شهرداری عجین شده، از خداوند متعال‌ موفقیت‌ بیش‌ از پیش‌ جنابعالی را در این مسئولیت خطیر طلب‌ نموده‌ و از قادر منان‌ آرزوی توفیق روز افزون را برای جنابعالی دارم.

با شناختی که از روحیه جهادی جنابعالی داریم، امید است در سایه تأییدات الهی، در این عرصه خطیر و خدمت به مردم نجیب و شریف شیراز و اعتلای جهانشهر شیراز به جایگاه درخور شأن سومین حرم اهل بیت موفق و سربلند باشید.

** پیام دیده بان شفافیت و عدالت اجتماعی خطاب به مهندس اصنافی

بسمه تعالی

با عرض سلام و تحیات

انتصاب شایسته سالارانه شهردار محترم سومین حرم اهل بیت .

( ع ) جناب مهندس اصنافی در تکمیل حلقه مدیران مردمی شیراز جنت فراز ،  توسط اعضای محترم انقلابی ششمین دوره شورای اسلامی ، نشان از درایت و لیاقت ویژه و برجسته شخص ایشان در راستای پاسخگوئی جریان انقلابی ، با حریت و بدونه تسلیم کودتا گران شدن .

انچه منافع ، مصلحت ، عزت سومین حرم اهل بیت ( ع ) بود رقم زده و بر گزیده شد.

امیدواریم با ادامه این روند میمون و مبارک شاهد شکل گیری شهری در خور شیراز جنت فراز بوده و

 با حمایت مردمی و مجموعه مدیران لایق و توانمند و نیز لشکر مخلص یاوران خدوم فی سبیل الله بر مشکلات فراوان پیش رو فائق ایند

ان ارید وما توفیقی الا باالله

علی دارائی

دیده بان شفافیت و عدالت اجتماعی

** حمایت همه جانبه جامعه کارگران از مهندس اصنافی؛ شهردار منتخب شیراز

سلام و درود خدا بر مرد میدان مهندس اصنافی

انتخاب بجا وشایسته جنابعالی را بعنوان شهردار کلان شهر شیراز توسط شورای محترم و ولایی تبریک عرض نموده توفیقات روز افزون جنابعالی را از درگاه خداوند منان خواستارم.

امیدوارم در همین ابتدای کار توجه خاصی به جامعه کارگری شهرستان داشته باشید.

 متعاقبا مجموعه جامعه کارگری نیز تمام قد از شما حمایت میکند.

 موفق و پیروز باشید .

 سید حسن موسوی؛ دبیر جامعه اسلامی کارگران استان پهناور فارس

تکمیل می شود…

انتهای پیام/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *