نمایش محشر در تبیین زندگی پس از مرگ موفق عمل کرده است

مدیر روابط عمومی استانداری فارس گفت: نمایش محشر در راستای تحقق جهاد تبیین به خوبی به تبیین زندگی پس از مرگ، دفاع مقدس، اربعین حسینی و … می‌پردازد.

به گزارش ایران ریپورتس، هادی بستام، با حضور در محل اجرای نمایش میدانی محشر در شیراز گفت: اجرای این نمایش فاخر میدانی جای تشکر دارد و شیراز به برگزاری چنین نمایش‌هایی نیاز دارد.

مدیر روابط عمومی استانداری فارس گفت: نمایش محشر در راستای تحقق جهاد تبیین به خوبی داستان زیبایی از جهان پس از مرگ را با داستانک‌هایی در خصوص اربعین حسینی، دفاع مقدس و معاد را روایت می‌کند و بسیار فاخر است و جامعه نیازمند اکران چنین نمایش‌هایی است.

او گفت: با زبان هنر به خوبی می‌توان مباحث مختلف را انتقال داد و با آحاد جامعه ارتباط خوبی برقرار کرد و هر جا به سراغ هنر رفتیم نتایج مطلوبی حاصل کرده ایم و از سازمان اوج بابت آن تشکر می‌کنیم و شاهد استقبال تماشاچیان بودیم.

بستام گفت: مقام معظم رهبری موکدا بر جهاد تبیین تاکید ویژه دارند و در راستای جهاد تبیین باید عوامل هنری مانند نمایش محشر را در دستور کار قرار دهیم و با زبان نمایش و هنر مفاهیم اعتقادی و دستاورد‌های خود را در جامعه تقویت کنیم.

او گفت: انتقال این مفاهیم با کار هنری و روایتگری هنر به نسل نوجوان و جوان بسیار موثر واقع می‌شود و این نمایش‌های میدانی با رویکرد مذهبی و دینی با آداب و فرهنگ اسلامی ما منطبق است و بیشتر به دل نسل جوان می‌نشیند و اثر می‌گذارد و موجب تقویت دانش دینی نسل جدید خواهد شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *