مشارکت ۱۶ میلیارد و ۳۸۸ میلیون ریالی مردم نوعدوست فارس از ابتدای ماه محرم

کشفی نژاد از مشارکت ۱۶ میلیارد و ۳۸۸ میلیون ریالی مردم نوعدوست فارس برای مددجویان بهزیستی از ابتدای ماه محرم تاکنون خبر داد.

به گزارش ایران ریپورتس، «سید محمدصادق کشفی نژاد»، امروز (دوشنبه ۱۵ شهریور) در جمع خبرنگاران از مشارکت ۱۶ میلیارد و ۳۸۸ میلیون ریالی مردم نوعدوست فارس برای مددجویان بهزیستی از ابتدای ماه محرم تاکنون خبر داد و با اشاره به اینکه خیرین می توانند در تمام طول سال کمک های انسان دوستانه خود را به نیازمندان و اقشار آسیب پذیر تحت پوشش بهزیستی هدیه کنند، گفت: یکی از مهمترین آموزه های دین مبین اسلام دستگیری از نیازمندان است و مردم استان فارس همواره با مشارکت پرشور خود به سیره انبیا و اولیای الهی عمل کرده اند.

مدیرکل بهزیستی فارس در ادامه افزود: مبالغ جمع آوری شده در قالب کمک نقدی و غیر نقدی از قبیل کارت هدیه و بسته های معیشتی، وسایل کمک توانبخشی و غذای گرم بین نیازمندان توزیع شده است.

وی اظهار داشت: تمامی ادارات بهزیستی در شهرستان های تابعه، مراکز و موسسات خیریه تحت نظارت بهزیستی فارس آماده دریافت کمک ها و نذورات مردم شریف فارس در ایام محرم و صفر هستند و نذورات با نیت های خاص در زمینه مورد نظر خیرین هزينه خواهد شد.

کشفی نژاد همچنین یادآور شد کمک های مردمی به نیازمندان بهزیستی فارس نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش قابل توجهی داشته و این امر نشانگر اعتماد مردم به بهزیستی است.

مدیر کل بهزیستی فارس خاطرنشان کرد: افراد خیر می توانند کمک های نقدی خود را به شماره کارت ۶۳۶۷۹۵۷۰۷۶۰۱۸۹۵۶ به نام هدایای خاص مشارکت های مردمی بهزیستی واریز کنند.

پایان پیام/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *