لیست انتخابات مجلس انجمن وفاق زرقان در راه است

انجمن وفاق شهرستان زرقان برای انتخابات پیش رو لیست ارائه خواهد کرد.

به گزارش ایران ریپورتس، انجمن وفاق شهرستان زرقان در بیانیه ای پیرامون انتخابات و ارائه لیست عنوان کرد:

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت بزرگ و شریف ایران، همواره در طول دوره های مختلف پس از انقلاب، با صلابت و شجاعت در جهت حفظ آرمان های نظام و حراست از ایران اسلامی ایستادگی نموده و با هشیاری و مقاومت خود توطئه های دشمنان را که خواهان تضعیف اقتدار کشور بوده و هستند از میان برده است.

اینک در آستانه آزمایشی دیگر قرار گرفته ایم، انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری میدانی دیگر برای نشان دادن غیرت و بصیرت را فراهم آورده است .

برگزاری یک انتخابات باشکوه و با مشارکت حداکثری شهروندان، نقش بسیار مهمی در تثبیت پایه‌های مردم سالاری و نظام جمهوری اسلامی دارد. 

انجمن وفاق اجتماعی شهرستان زرقان برخاسته از سلایق و فرهنگ های مختلف شهرستان زرقان که رسالت پیگیری و مسایل اجتماعی و سیاسی شهرستان را برعهده دارد، ضمن دعوت از ملت فهیم، ولایتمدار و همیشه در صحنه این شهرستان به جهت حضور حداکثری و مشارکت در انتخابات پیش رو، ضمن سلسله نشست ها و جلسات با کاندیداهای محترم و بررسی دیدگاه ها و برنامه های آنها در حوزه شهرستان زرقان  و در جهت پیگیری مطالبات و منافع مردم عزیز این شهرستان، در نظر دارد لیست کاندیدای مورد حمایت خود را به مردم فهیم شهرستان و حوزه انتخابیه پیشنهاد بدهد.

بدون شک ملت شریف ایران و مردم بزرگوار زرقان در 11 اسفند در لبیک به رهبر معظم انقلاب حماسه ای دیگر را در تاریخ این سرزمین کهن رقم خواهند زد.

انتهای پیام/

Leave a Reply

Your email address will not be published.