لزوم استمرار نمایش محشر در سومین حرم اهل بیت (ع) در سال‌های آینده

شهردار منتخب شیراز گفت: برگزاری نمایش‌هایی همچون محشر به عنوان یک کار هنری با محوریت دینی در سومین حرم اهل بیت (ع) باید در سال‌های بعد نیز استمرار یابد، زیرا مردم ما تشنه مباحث دینی هستند.

محمد حسن اسدی با حضور در محل اجرای نمایش محشر در شیراز گفت: امشب شاهد هنرنمایی زیبایی در نمایش مفهومی و میدانی جذاب محشر بودم و از تمام دست اندرکاران این نمایش فاخر تشکر می کنم.
شهردار منتخب شیراز افزود: از سپاه فجر، شهرداری شیراز، شورای اسلامی شهر شیراز، سازمان های اوج و محرم و تمام دست اندرکاران برای ایجاد زمینه اجرای این نمایش قدردانی می کنم.
وی اضافه کرد: استقبال مردم از محشر بسیار بی نظیر است و امیدواریم سال های آتی نیز شاهد تداوم چنین برنامه هایی باشیم زیرا چنین برنامه هایی تلفیق هنر با محوریت دینی است که در خور سومین حرم اهل بیت (ع) است و محشر بسیار عبرت آموز است و بخشی از کلام الله مجید در نمایش محشر به اجرا درآمده است.
شهردار منتخب شیراز تاکید کرد: در محشر بر نقش زندگی دنیا در زندگی پس از مرگ تاکید مطلوبی شده و هشداری برای توجه به اعمال و حساب و کتاب به بیننده می دهد که پیام دینی مطلوبی برای شهر فرهنگی و مذهبی شیراز است‌.
اسدی تاکید کرد: برگزاری نمایش محشر در ارتقای فرهنگ دینی و مذهبی شهر ما تاثیر مطلوبی دارد و تاثیر محتواهای فرهنگی و دینی در جهاد تبیین اثربخش است و محشر با کیفیت خوبی اجرا شده که تنوع و استمرار آن در سال های آتی مهم است و باید ضمن دریافت بازخورد از مردم به تداوم اجرای این برنامه ها مبتنی بر خواسته مردم بپردازیم.
اسدی گفت: مردم تشنه چنین برنامه های هنری و مذهبی هستند و مسئولان شهر شیراز و شهرداری باید از چنین برنامه هایی حمایت کنند و متولی برگزاری چنین برنامه هایی باشند.

انتهای پیام/

Leave a Reply

Your email address will not be published.