فرمانده سپاه فجر: هم افزایی جهت حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و فناور

سردار یدالله بوعلی، فرمانده سپاه فجر فارس در رویداد ملی تا ثریا گفت: با هم افزایی میان دستگاهی نیازها بهتر تشخیص داده شده و بهتر از شرکت ‌های دانش ‌بنیان حمایت می شود.

به گزارش ایران ریپورتس، سردار یدالله بوعلی، فرمانده سپاه فجر فارس در رویداد ملی تا ثریا گفت: تولید علم همیشه از چند نفر شروع می ‌شود و با حمایت شرکت ‌ها به بهره ‌برداری اقتصادی می ‌رسد، پس نباید از ارائه ایده ‌ها غافل ماند.

وی با اشاره به اینکه ممکن است دسترسی ما به دانش جهانی کمتر باشد، تاکید کرد: نباید از پیشرفت‌ های جوانان این مملکت در عرصه ‌های مختلف غافل ماند.

بوعلی با تاکید بر اینکه ورود سپاه در این حوزه یک ورود حمایتی است، ادامه داد: باید در حمایت از شرکت‌ های دانش بنیان یکی بود و حمایت همه جانبه داشته باشیم.

فرمانده سپاه فجر فارس با بیان اینکه بسیج در همه اقشار حضور دارد، تصریح کرد: این حوزه دارای خلأ بسیاری است و موازی‎‌ کاری در آن باعث مشکلاتی در این زمینه شده است لذا باید تلاش کرد تا متمرکز شویم و یک هماهنگی میان دستگاه‌ های مرتبط با این حوزه به وجود آید تا با این هم ‌افزایی، نیازها بهتر تشخیص داده شده و بهتر از شرکت ‌های دانش ‌بنیان حمایت شود.

قابل ذکر است که در آستانه فرا رسیدن هفته دفاع مقدس، نخستین رویداد ملی «تا ثریا» به ‎‌همت سازمان بسیج علمی پژوهشی سپاه فجر فارس و دفتر استان فارس شرکت پیشگامان بنیاد تعاون بسیج در مرکز منطقه ‌ای اطلاع رسانی علوم و فناوری و پایگاه استنادی علوم جهان اسلام باحضور جمعی از مسئولان استانی و شهری، شرکت های دانش بنیان و فناور و سرمایه گذاران برگزار شد.

انتهای پیام/

Leave a Reply

Your email address will not be published.