عزیزی، نماینده مجلس: مدیری که توان رفع نیازهای اساسی را ندارد به درد فارس نمی خورد

نماینده شیراز و زرقان در مجلس گفت: نگاهمان قاطع، محکم و مبتنی بر نیازهای اساسی فارس باشد و مدیری که نتواند خود را با این شرایط وفق دهد، به درد استان نمی خورد.

به گزارش ایران ریپورتس، ابراهیم عزیزی در جمع شماری از فعالان فرهنگی و اجتماعی فارس با اشاره به رویکرد نمایندگان از ابتدای مجلس یازدهم تاکنون، گفت: از ابتدای تشکیل مجلس یازدهم به دنبال انجام چند پروژه بزرگ برای استان فارس بودیم تا عقب ماندگی‌های این استان تا حدودی جبران شود. او افزود: در این راستا چند ابر پروژه همچون خط انتقال آب از خلیج فارس به استان، تکمیل و راه‌اندازی آزادراه‌ها و بزرگ راه‌ها، انتقال خط فرآورده‌های نفتی، تکمیل خطوط ریلی را در دستور کار قرار دادیم.

عزیزی ادامه داد: بنده به این نتیجه رسیده‌ام که عقب ماندگی‌های فارس بدون ایجاد زیرساخت‌های بزرگ قابل جبران نیست و انجام کارهای سطحی و کم اثر نمی‌تواند این عقب ماندگی را جبران کند.

رئیس فراکسیون جنوب کشور مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: برای انجام پروژه‌های مذکور، جلسات متعددی با وزرا، مدیران ستادی و حتی رئیس جمهور و رئیس مجلس برگزار کردیم تا حداقل ذهنیت آنها را در خصوص عقب ماندگی‌های مفرط فارس آماده کنیم.

نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی افزود: گرفتن موافقت نامه‌ها از مرکز، یک قسمت کار بود و انجام آن در استان قسمت دیگر کار که باید گفت این قسمت دوم بدون حضور مدیران کارآمد، شجاع و توانمند که بتوانند در لحظات سخت، تصمیمات بزرگ بگیرند، غیر ممکن می‌نمود.

وی یادآور شد: به اعتقاد بنده مدیران ضعیف، بی انگیزه و ناتوان قادر به انجام کارهای بزرگ نیستند و ما برای کارهای بزرگی که اشاره شد نیازمند مدیرانی قوی و تصمیم گیر هستیم.

عزیزی تاکید کرد: در مسائل استان عقل حکم می‌کند که نگاهمان قاطع و محکم و مبتنی بر نیازهای اساسی استان باشد و مدیری که نتواند خود را با این شرایط وفق دهد، به درد فارس نمی‌خورد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *