شیراز میزبان همایش آموزشی مدیران کانون های تخصصی خواهران استان فارس می شود

حجت الاسلام امیدی از برگزاری همایش آموزشی مدیران کانون های تخصصی خواهران استان فارس خبر داد و گفت: این دوره 8 آذرماه در سالن اجتماعات دفتر امام جمعه شیراز برگزار می شود.


حجت الاسلام حسین امیدی ضمن بیان این خبر، گفت: ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری در خصوص جایگاه و وظایف زن تراز انقلاب اسلامی اقدام به تاسیس و راه اندازی کانون های تخصصی خواهران کرده است که در این راستا همایش آموزشی مدیران کانون های تخصصی خواهران استان فارس 8 آذرماه در سالن اجتماعات دفتر امام جمعه شیراز برگزار می شود.
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان فارس با اشاره اهداف برگزاری این دوره، تاکید کرد: تبین نقش و جایگاه زن در تحقق تمدن نوین اسلامی، احیای گفتمان نظام زن و خانواده از منظر مقام معظم رهبری، الگوسازی و انتقال تجربه ها و تقویت شبکه های بانوان مسجدی و ارتقای سطح توانمندی از جمله اهداف برگزاری این رویداد آموزشی است.
وی افزود: این طرح در قالب هشت ساعت آموزش به صورت حضوری و غیرحضوری با حضور 50 خواهر مدیر کانون های ویژه خواهران که در ماه های اخیر مدارک آنها برای راه اندازی در سامانه بچه های مسجد بارگذاری شده است، برگزار می شود.
حجت الاسلام امیدی یادآور شد: سهمیه اولیه تاسیس کانون های ویژه خواهران در استان فارس 63 کانون بوده است که تاکنون 50کانون از سهمیه فوق جذب شده و برای 13 کانون باقیمانده نیز از سوی حوزه ساماندهی پیگیری خواهد شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published.