شروع به کار پنجمین نمایشگاه تخصصی طلا و جواهر در شیراز

پنجمین نمایشگاه بین المللی و تخصصی طلا و جواهر، نقره، ساعت، گوهر سنگ‌ها و صنایع وابسته در محل دامی نمایشگاه‌های بین المللی استان فارس شروع به کار کرد.

به گزارش ایران ریپورتس، سید محمود موسوی، مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس گفت: در راستای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، عدم اتکا به درآمد‌های نفتی و حمایت از فعالان، صنعتگران و هنرمندان این هنرصنعت پنجمین نمایشگاه تخصصی طلا و جواهر شیراز برگزار می‌شود.

او افزود: ۷۲ شرکت تولید کننده طلا، جواهر، نقره و ماشین آلات، تجهیزات و خدمات مرتبط با حوزه این صنعت از سراسر نقاط کشور از جمله فارس، تهران، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، اصفهان، گلستان، کرمان و یزد در این نمایشگاه مشارکت دارند و در سه سالن سرو، بهار و حافظ به ارائه و نمایش محصولات و خدمات خود می‌پردازند.

موسوی همچنین زمینه فعالیت غرفه‌داران این نمایشگاه را ساخت و فروش انواع طلا، نقره و ساعت، آموزش تخصصی ساخت طلا و جواهر دست ساز، سنگ‌های قیمتی و نیمه قیمتی، جواهرات و شمش طلا، ظروف نقره، تولید و ارائه انواع گاوصندوق، تولید جعبه جواهرات، ابزار آلات و ماشین آلات ساخت طلا و تراش سنگ‌های زینتی اعلام کرد.

او گفت: روزانه دو سانس از ساعت ۱۶ تا ۱۸:۲۰ و از ساعت ۱۸:۴۰ تا ۲۱ برای این نمایشگاه تعیین شده است و بازدیدکنندگان می‌بایست جهت تهیه نوبت ورود خود به صورت کاملاً رایگان از وبسایت شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس به آدرس www.farsfair.ir اقدام کنند.

موسوی بر این موضوع تاکید داشت که بازدیدکنندگان قبل از مراجعه به نمایشگاه حتما بلیت تهیه کنند، زیرا ورود به سالن‌های این نمایشگاه و بازدید از غرفه‌ها صرفا با همراه داشتن بلیت نمایشگاه و کارت شناسایی معتبر میسر است و در صورت رزرو نشدن بلیت از قبل، علاوه بر هدر رفتن وقت بازدیدکنندگان در هنگام ورود، چنانچه ظرفیت هر سانس نمایشگاه به اتمام برسد ورود به سالن‌ها امکان پذیر نیست.

مدیر عامل نمایشگاه‌های بین المللی فارس با اعلام اینکه تمام دستور العمل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در مقابله با شیوع ویروس کرونا و الزام ورود با ماسک به سالن‌ها در این نمایشگاه رعایت شده است، افزود: با توجه به اجرای سیستم بازرسی امنیتی، همراه داشتن ساک یا کیف دستی بزرگ و ورود هرگونه اشیا ممنوعه اعم از سلاح سرد و گرم، چاقو، تیغ، اسپری، مواد محترقه وغیره به داخل سالن ممنوع  است و بازدیدکنندگان جهت رعایت مسائل امنیتی به این موارد توجه داشته باشند.

بازدیدکنندگان می‌توانند جهت بازدید از پنجمین نمایشگاه تخصصی طلا و جواهر از روز سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ تا روز جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰ همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ با همراه داشتن بلیت و کارت شناسایی معتبر و رعایت مسائل بهداشتی و امنیتی به محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان فارس مراجعه کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *