راهکارهای تسریع در عملیات اجرایی ساخت شهر بین المللی سلامت شیراز بررسی شد

در نشست مشترک معاونان درمان و توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز با مسوولان شهر بین المللی سلامت شیراز، راهکارهای تسریع در عملیات اجرایی ساخت شهر بین المللی سلامت شیراز بررسی شد.

به گزارش ایران ریپورتس، دکتر «سید ابوالفضل هاشمی اصل» معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ضمن قدردانی از تلاش های مسوولان شرکت شهر بین المللی سلامت شیراز در راستای پیگیری ها و فعالیت عمرانی انجام شده گفت: جذب سرمایه گذار باعث تسریع در پیشبرد این پروژه می شود و از مسوولان اجرایی خواست تا در این خصوص پیگیری های لازم را انجام دهند.

دکتر «مهرداد شریفی» معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز گفت: شیراز به عنوان قطب پزشکی جنوب کشور در حال حاضر پذیرای مراجعانی از سایر استان های همجوار و دیگر نقاط کشور است که بهره برداری از شهر بین المللی سلامت شیراز، اهمیت بسیاری در ارایه خدمات درمانی به مراجعان به ویژه توریسم درمانی دارد.

مهندس «هادی منصوری» مدیرعامل شرکت شهر بین المللی سلامت شیراز نیز در این نشست به بیان چالش ها و نیازمندی ها در پیشبرد پروژه، همچنین آخرین وضعیت عمرانی، اقدامات و عملیات اجرایی انجام شده پرداخت.

دکتر «شهرام بلندپرواز» سرپرست بیمارستان حاج محمداسماعیل امتیاز و فوریت های جراحی شهید رجایی، مهندس «محمدابراهیم مطلع » معاون مدیرعامل شرکت شهر بین المللی سلامت شیراز و دکتر «بهزاد موذنی» مسوول امور مشارکت های اقتصادی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه نیز دیگر اعضای این نشست هم اندیشی بودند که پیرامون موارد مطرح شده، به تبادل نظر پرداختند.

انتهای پیام/

Leave a Reply

Your email address will not be published.