دبیرخانه نمایشگاه گردشگری پارس مشخص شد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس از استقرار دبیرخانه سیزدهمین نمایشگاه گردشگری پارس ( شیراز) و چهاردهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی شیراز در خانه جهانگردی خبر داد.

به گزارش ایران ریپورتس، مؤید محسن‌نژاد امروز، ۵ آذرماه در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به اینکه ۲ نمایشگاه مذکور اهمیت بسیار زیادی در دو حوزه تخصصی گردشگری و صنایع دستی دارند، از این‌رو دبیرخانه این نمایشگاه‌ها از چندین ماه قبل تشکیل شده است و هم‌اکنون در خانه جهانگردی مستقر می‌شود.

وی با بیان اینکه خانه جهانگردی شیراز محل مناسبی برای گردهمایی فعالان و دبیرخانه رویدادهای گردشگری است، افزود: در حال حاضر خانه جهانگردی میزبانی دبیرخانه دو رویداد مهم گردشگری و صنایع دستی شیراز را دارد.

به گفته محسن‌نژاد، سیزدهمین نمایشگاه گردشگری پارس و چهاردهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی شیراز  از بزرگ‌ترین رویدادهای حوزه گردشگری است که برگزاری آن در شهر شیراز از اهمیت به سزایی برخوردار است.

گفتنی است که خانه جهانگردی در بلوار چمران شیراز واقع شده است و از اواخر این هفته دبیرخانه این دو نمایشگاه تخصصی در آن محل مستقر می‌شود.

سیزدهمین نمایشگاه گردشگری پارس و چهاردهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی شیراز طی روزهای ۱۳ تا ۱۶ دی‌ماه سال جاری در سایت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس شهرک گلستان برگزار می‌شود.

انتهای پیام

Leave a Reply

Your email address will not be published.