دبستان هجرت خندق در آستانه مهر۱۴۰۲ میهمانانی متفاوت داشت؛/ دورهمی دانش اموزان و معلمان دهه ۶۰ مدرسه ای در لامرد

طی مراسمی معلمان و دانش‌آموزان دهه ۶۰ دبستان هجرت خندق کنار هم جمع شدند و خاطرات دوران مدرسه خود را با هم مرور کردند.

★تجدید خاطره دهه ۶۰ های دبستان هجرت خندق:

به گزارش خبرنگار ایران ریپورتس، دانش‌آموزان ۳۵ سال گذشته مدرسه هجرت خندق شهر لامرد برای اولین بار در اقدام و ابتکاری جالب توجه در آستانه بازگشایی مدارس گرد هم آمدند تا ضمن قدردانی از مقام معلمان و استادان بیش از ۳۵ سال قبل خود به عشق روزهای ایام کودکی و نوجوانی دورهمی خاطره انگیزی را داشته باشند.

صبح امروز ۳۱شهریورماه ۱۴۰۲ بیش از ۲۰۰ دانش‌آموز دهه شصتی مدرسه دبستان هجرت خندق دوباره روی نیمکت‌هایی نشستند که ۳۵ سال قبل روی آن‌ها نشسته بودند و درس می‌خواندند و با آنها خاطره ها داشتند.

این گردهمایی که رنگ و بوی همگانی به خود گرفته بود را باید قدردان بود زیرا حالا هر کدام یک از دانش‌آموزان دیروز خودشان صاحب چند فرزند دانش‌آموز بودند و صاحب حرفه هایی از استاد حوزه، استاد دانشگاه، معلم و مهندس و کاسب گرفته تا رئیس اداره و کارخانه دار و…. که در این دورهمی دوستانه حاضر شدند.

در این دوره همی زیبا و دلنشین علیرضا صفایی بابای مدرسه دهه ۶۰ و آقای عاملی از معلمان باسابقه آن دوران نیز در این محفل نورانی و دوست داشتنی حضور داشتند.

 دانش آموزان دهه شصتی مدرسه دبستان هجرت خندق حتی یاد همشاگردی‌های متوفی را که در ابتدای دوران نوجوانی و جوانی با هم بودند و به دیار باقی شتافته بودند نیز گرامی داشتند و خاطرات با هم بودنشان را با اهداء شاخه گل وودر دست گرفتن عکس دوستان متوفی خود زنده کردند.

خاطره‌گویی از دوستان و همشاگردی‌های قدیمی و معلمانی که حالا همگی بازنشسته شده بودند فضای دورهمی گرم دانش‌آموزان دهه شصت دبستان و مدرسه هجرت خندق را گرم‌تر و دلنشین‌تر کرده بود.

آن‌ها مصمم بودند که این جمع دوستانه را هر سال بهتر از سال قبل از آن برگزار کنند و تلاش کنند تا جمعشان هرساله جمع‌تر از سال قبل انجام شود که دانش اموزان دهه ۶۰ در پایان از عبدالله مژده فرزند برومند شهید والامقام حمزه مژده که مدیریت اجرای این دوره همی را تشکیل داده بود قدردانی نمودند.
💫خبرنگار/محمود صابری زاده

لامرد/خندق، دهه ۶۰ ی ها؛

Leave a Reply

Your email address will not be published.