جبهه استانی رسانه و فضای مجازی در فارس راه اندازی می شود

مسئول سازمان بسیج رسانه فارس از افتتاح جبهه استانی رسانه وفضای مجازی احمد موسی(جارفا )در اینده نزدیک با حضور مسئولان استانی در سومین حرم اهل(ع) بیت خبر داد.

به گزارش ایران ریپورتس، هادی رضایی با تشریح اهداف جبهه استانی رسانه و فضای مجازی در استان فارس گفت: با توجه به فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر باز سازی فرهنگ و رسانه در جلسه اخیر هیئت دولت، وظیفه خود می‌دانیم تا در راستای تحقق این مطالبه به حق ایشان گام مؤثری در حوزه اسیب شناسی و بازسازی رسانه در استان برداریم.

وی افزود: پس از بررسی موضوع در قالب هیئت‌های اندیشه ورز با حضور کارشناسان و جمعی از اصحاب رسانه با شخصیت‌های وارسته علمی و فرهنگی از جمله تولیت محترم سومین حرم اهل بیت حجت الاسلام والمسلمین دکتر کلانتری و با مشاهده دغدغه و عظم ایشان در جهت تشکیل این جبهه با حضور همه رسانه‌ها با گرایش‌های مختلف، در مواجهه با هجمه رسانه‌ای دشمن تصمیم بر آن شد تا با محوریت سومین حرم اهل بیت و با نام مبارک احمد ابن موسی (ع) این جبهه به صورت استانی شکل گیرد.

وی خاطر نشان کرد: هدف از ایجاد جبهه استانی رسانه وفضای مجازی علاوه برجذب، آموزش وبکار گیری همه ظرفیت‌های رسانه استان، هم افزایی و همراهی در جهت اعتلای انقلاب واستان پهناور فارس می‌باشد.

رضایی همچنین یادآور شد: ساختار جبهه (جارفا) بگونه ای تدبیر وبرنامه ریزی شده است که ضمن تعریف نقش برای تمام تشکل‌های فرهنگی و رسانه‌ای از تما م ظرفیت‌ها جهت نیل به اهداف استفاده شود.

وی گفت: فارس با داشتن بسیج رسانه، قرارگاه فضای مجازی، انجمن روزنامه نگاران مسلمان، انجمن صنفی خبرنگاران و عکاسان، خانه مطبوعات، جبهه انقلاب فرهنگی سراج قطعاً می‌تواند جبهه‌ای قوی در برابر هجمه‌های رسانه‌ای دشمن ایجاد کند.

انتهای پیام/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *