تدوین برنامه‌های هفته روابط عمومی با محوریت شعار سال

بستام با اشاره به اینکه سال ۱۴۰۱ از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان سال تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌ آفرین نامگذاری شده شده است اظهار کرد: تلاش کرده‌ایم محور تدوین برنامه‌های هفته روابط عمومی، شعار سال باشد.

به گزارش ایران ریپورتس، هادی بستام دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان فارس در آغاز هفته روابط عمومی ضمن پاسداشت این جایگاه از برنامه‌هایی که همزمان با این مناسبت برگزار می‌شود خبر داد.

وی با بیان اینکه نشست کنش‌گری در آرایش جدید رسانه و آسیب شناسی تعامل رسانه‌ها، روابط عمومی‌ها و مسئولان روز سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت با غبار روبی قبور مطهر شهدا آغاز می‌شود، گفت:
 همچنین جلسه‌ای در روز همان روز با حضور دو سخنران ملی برگزار می‌شود.

بستام در ادامه افزود: این جلسه به بررسی آسیب‌شناسی رسانه‌ها، مدیران و روابط عمومی ها می‌پردازد و خلجی، عضو شورای اطلاع‌رسانی دولت و همچنین نصرالهی رییس دانشکده علوم ارتباطات تهران در این نشست سخن خواهند گفت.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس بازدید از شرکت‌های تولیدی و دانش بنیان را از جمله برنامه‌های هفته روابط عمومی دانست و عنوان کرد: علاوه بر اینکه از شرکت‌های و واحد‌های تولیدی فعال، نیمه فعال و یا دارای مشکل بازدید خواهیم کرد در برگزاری نهضت احیا واحد‌های اقتصادی نیز در حد توان کمک می‌کنیم.

وی همچنین به تداوم این بازدیدهای هفتگی از سوی شورای روابط عمومی ‌های استان خبر داد.

برگزاری دوره‌های آموزشی برای همکاران فعال در روابط عمومی دستگاه ها از دیگر مواردی بود که بستام به آن اشاره کرد و یادآور شد: تاکنون چهار دوره آموزشی برگزار کرده‌ایم که برگزاری این دوره‌ها علاوه بر هفته روابط عمومی در طول سال نیز ادامه خواهد داشت.

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با سازمان‌ها و دستگاه‌های مختلف با هدف ایجاد ارتباط آسان‌تر بین رسانه‌ها و این سازمان‌ها از دیگر برنامه‌هایی است که به گفته دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان فارس در این هفته برگزار می‌شود.

بستام در ادامه خاطرنشان کرد: روز جمعه و در پایان هفته روابط عمومی برنامه تفریح خانوادگی با همکاری شهرداری شیراز برای اعضا شورای روابط عمومی‌ها برگزار خواهد شد.

 انتهای پیام/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *