بهسازی و توسعه ۴۰ هزار متر مربع از معابر روستای باغ لارستان

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لارستان از بهسازی و توسعه چهل هزار مترمربع از خیابانها و معابر روستای باغ این شهرستان خبر داد و گفت : عملیات قیرپاشی و آسفالت معابر این روستا با مشارکت بنیاد مسکن کلید خورد.


به گزارش ایران ریپورتس، مهندس محمد هادی میزان مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لارستان همچنین اظهار داشت : این پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۲۰ میلیارد ريال از محل اعتبارات استانی و قیر مشارکتی با دهیاری ها تامین اعتبار شده است.
مدیر بنیاد مسکن شهرستان لارستان با اشاره به اینکه ۳۶۹ خانوار از مزایای این طرح بهره مند شده اند افزود: بنیاد مسکن با اجرای عملیات توسعه و محرومیت زدایی در همه مناطق خدمات خود را گسترش داده است.
مهندس میزان درادامه از اجرای طرحهای بهسازی روستایی در ۴۰ روستای این شهرستان با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال و واگذاری و تعیین تکلیف ۳۹۶ قطعه زمین به جوانان فاقد مسکن و واجد شرایط در روستاها خبر داد .
وی گفت : تملک بیش از ۵۳ هکتار زمین و همچنین پیگیری تملک ۱۵۸ هکتار زمین اراضی منابع ملی جهت تفکیک و واگذاری به متقاضیان واجد شرایط در روستاها از جمله شاخص های توسعه روستایی دراین شهرستان است که بنیاد مسکن دنبال کرده است.
روستای باغ با ۱۴۲۶ نفر جمعیت در فاصله ۷۵ کیلومتری از شهر لار قرار دارد.
انتهای پیام

Leave a Reply

Your email address will not be published.