بهره برداری از ۴۷ پروژه راهداری با اعتباری بالغ بر بیش از ۵ هزارمیلیارد ریال در هفته دولت

مدیر‌کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس ضمن گرامیداشت فرا رسیدن هفته دولت از افتتاح ۴۷ پروژه راهداری و حمل و نقل جاده ای در هفته دولت سال جاری خبر داد.

بهره برداری از ۴۷ پروژه راهداری با اعتباری بالغ بر بیش از ۵ هزارمیلیارد ریال در هفته دولت

به گزارش ایران ریپورتس، علیرضا راستیار با اعلام این خبر گفت: پروژه‌های قابل افتتاح این اداره کل با اعتباری بالغ بر ۵ هزار و ۱۳۷ میلیارد ریال در نقاط مختلف استان به بهره‌ برداری خواهند رسید.

راستیار خاطر نشان ساخت: از ۴۷ پروژه مذکور ، ۱۴ پروژه در حوزه نگهداری راه‌ها و با اعتباری بالغ بر 2700میلیارد ریال است که شامل عملیات های، بهسازی، لکه گیری و روکش آسفالت راه های استان می باشد.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس افزود: در حوزه نگهداری ابنیه فنی راه‌ها نیز 9 پروژه با اعتباری بالغ بر 305 میلیارد ریال افتتاح و به بهره‌برداری می رسد که شامل تثبیت، تعمیر و تعریض پل ها و ابنیه فنی موجود در راه های استان است.

وی ادامه داد : در هفته دولت سال جاری هم چنین 7 پروژه با اعتباری بالغ بر 412 میلیارد ریال نیز در بخش ایمنی راه‌ها به بهره‌برداری خواهد رسید که شامل اجرای روشنایی،اجرای نیوجرسی ، احداث بلوار و … می باشد.

علیرضا راستیار تصریح کرد: 14 پروژه نیز در بخش راه‌های روستایی با اعتباری بالغ بر 1070 میلیارد ریال افتتاح خواهند شد.

وی با اشاره به بهره برداری از 3 مجتمع خدماتی رفاهی در شهرستان های شیراز، فسا و سروستان با اعتباری بالغ بر 650 میلیارد ریال توسط بخش خصوصی ، تأکید کرد: میزان اشتغالزایی طرح های هفته دولت سال جاری این اداره کل ، بیش از 1500 نفر است و پیش بینی می شود نقش بسزایی در برقراری تردد ایمن و روان و توسعه کیفی و کمی حمل و نقل استان داشته باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published.