برگزاری نمایشگاه گل وگیاه و تجهیزات گلخانه ای در پاییز شیراز

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس از برگزاری هجدهمین نمایشگاه گل و گیاه، ادوات باغبانی، تجهیزات گلخانه ای، سیستم های نوین آبیاری و نهاده های کشاورزی در شیراز خبر داد.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس با بیان اینکه هجدهمین نمایشگاه تخصصی تجهیزات گلخانه، باغبانی،نهال و سیستم های نوین گلخانه ای و نمایشگاه گل و گیاه، گیاهان زینتی، دارویی و تجهیزات و صنایع وابسته برگزارمی شود گفت در این نمایشگاه 170 شرکت کننده آخرین دستاورد و تجهیزات خود را در زمینه های گل و گیاه و سیستم های نوین آبیاری وگیاهان دارویی و زینتی به نمایش گذاشتند.
محسن نهاوندی افزود : این نمایشگاه در 12 هزار مترمربع فضای نمایشگاهی برگزار می شود. که نسبت به نمایشگاه های سال های گذشته از لحاظ کیفی و کمی رشد چشمگیری داشته است .
وی گفت در نمایشگاه گل و گیاه و تجهیزات گلخانه ای علاوه بر شرکت کنندگان از استان فارس از دیگر استانها اصفهان، تهران، مازندران،گیلان ، گلستان، آذربایجان شرقی، البرز، قزوین ،استان مرکزی، یزد، کرمان، کرمانشاه ، قم، خوزستان حضور پررنگی دارند.
مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس با بیان اینکه این نمایشگاه از 13 تا 17 آذرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس بر پا شده گفت ساعت 16 تا 22 برای بازدید به نمایشگاه های بین المللی فارس مراجعه کنند.

Leave a Reply

Your email address will not be published.