اجازه ورود پول های بدون منبع را به ستاد آیت الله رئیسی نمی‌دهیم

مسئول ستاد مرکزی آیت الله رئیسی در استان فارس گفت: اجازه نخواهیم داد در ستاد مرکزی و مردمی آیت الله رئیسی هر پولی که منبع آن مشخص نیست وارد شود.

به گزارش ایران ریپورتس، مجید فروردین ظهر چهارشنبه در نشست خبری با حضور خبرنگاران بیان کرد: ستاد مرکزی و مردی آیت الله رئیسی در استان فارس در راستای هماهنگی میان ستادهای مختلف انتخاباتی ایجاد شده و در تلاش است تا با برنامه ریزی دقیق بتواند میان ستادهای مختلف هماهنگی در فعالیت‌ها را ایجاد کند.

وی اضافه کرد: اینکه برخی از دولت‌ها تماماً به موضوع مذاکره با دولت‌های خارجی می‌پردازند نشان از آن دارد که اصلاً توجهی به مسائل داخلی نداشته و آگاهی کاملی از ظرفیت‌های موجود در کشور نیز ندارند این در حالی است که آیت الله رئیسی با تکیه بر محرومیت زدایی، از بین بردن فقر و نامزدی در تلاش است تا در دولت آینده، دولت تحول و کارآمدی داشته باشیم.

فروردین تاکید کرد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته دولتی که زیر مجموعه آیت الله رئیسی باشد مردمی و ضد فساد است تا بتواند با استفاده از زیرساخت‌های موجود و قوانین کشور در مسیر توسعه کشور را سرعت ببخشد.

او تصریح کرد: از جمله ویژگی‌هایی که می‌تواند عاملی برای سرعت بخشیدن توسعه در سطح کشور باشد مسئله توجه به ظرفیت‌های موجود داخل کشور است از این رو با توجه به اینکه تأکیدات بسیار زیادی در راستای بهره‌برداری از ظرفیت داخلی توسط مقام معظم رهبری صورت گرفته است دولت مردمی آیت الله رئیسی در آینده می کوشد تا با بهره‌گیری از ظرفیت داخلی امکان توسعه را فراهم کند.

فروردین با انتقاد از موضوع صدور حکم تصریح کرد: تا کنون هیچ‌گونه کمی توسط ستاد مرکزی و مردمی آیت الله رئیسی در سطح استان فارس صادر نشده و تنها بخشی از معاونت‌های این ستاد افراد آنان مشخص شده‌اند.

او در ادامه افزود: دو تشکل انقلابی شورای ائتلاف و شورای وحدت انقلاب اسلامی نیز در این ستاد حضور پرشوری خواهند داشت و افراد در راستای هماهنگی‌های صورت گرفته نسبت به فعالیت اقدام می‌کنند.

فروردین تاکید کرد: تنها یک شماره حساب در استان فارس مربوط به ستاد مرکزی و مردمی آیت الله رئیسی وجود دارد و با توجه به اینکه این ستاد علاقه‌ای به صدور حکم ندارد هیچ گونه حکم فروشی نیز در این ستاد معنا نخواهد داشت.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محی الدین طاهری دبیر شورای راهبردی ستاد آیت الله رئیسی نیز در این نشست گفت: دو امتحان بزرگ در پیش روی ملت ایران است که این دو امتحان امتحان ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا است از این رو افراد باید با حضور در انتخابات در این دو امتحان الهی موفق ظاهر شوند.

وی تاکید کرد: انتخابات ریاست جمهوری به گونه‌ای است که تأثیرگذاری بین‌المللی خواهد داشت و هر چه قدر حضور مردم گسترده‌تر و باشکوه‌تر باشد ریاست جمهوری آینده کشور در مجامع بین المللی قدرتمندتر خواهد بود.

طاهری افزود: شورای راهبردی در سطح استان فارس تشکیل شده تا با هماهنگی نیروهای انقلابی در سطح استان فارس بتوانیم نقش و جایگاه ویژه ای در راستای آگاهی افزایی مردم داشته باشیم.

نظر دهید

ایمیل شما به صورت عمومی نمایش داده نمی شود