36 هم‌استانی دیگر بر اثر کرونا فوت کردند| آخرین آمار کرونایی‌های فارس تا روز 22 آبان ماه

با افزایش موارد ابتلا و شناسایی مبتلایان به کووید ۱۹ در فارس، از ابتدای شیوع این بیماری تا امروز، بیست و دوم آبان، بیش از ۱۱۱هزار بیمار مثبت قطعی در استان شناسایی شده است.

به گزارش ایران ریپورتس، مدیر روابط عمومی دانشگاه با اعلام آخرین وضعیت کروناویروس در استان فارس، گفت: با افزایش موارد نمونه گیری به ۴۱۸ هزار و ۷۴۵ مورد از ابتدا تا امروز، مجموع بیماران شناسایی شده به ۱۱۱ هزار و ۸۵۴ مورد رسید.

دکتر «سید روح الله حسینی» با ابراز تاسف از جان باختن ۳۶ هم استانی دیگر طی روز گذشته تاکنون و آرزوی غفران الهی برای آنان، افزود: از ابتدای شیوع بیماری کووید ۱۹ در فارس، هزار و ۸۴۶ هم استانی را در اثر این بیماری متاسفانه از دست داده ایم.

او آمار بیماران بستری مشکوک و دارای علامت را نیز هزار و ۸۷۳ نفر اعلام کرد و ادامه داد: از این تعداد وضعیت جسمی ۳۰۰ بیماروخیم بوده و در بخش های ICU، مراقبت های ویژه درمانی دریافت می کنند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه همچنین از بهبودی ۹۵ هزار و ۱۸۵ بیمار از ابتدای شیوع این بیماری در استان خبر داد و ابراز امیدواری کرد دیگر مبتلایان نیز به زودی سلامتی خود را باز یابند.

دکتر حسینی از عموم مردم استان خواست تا با رعایت تدابیر بهداشتی پیشگیرانه و جدی گرفتن بیش از پیش آنها، حامی مدافعان سلامت و عزیزان خود بوده و در ایجاد روزهای بهتر سهیم شوند.

تاکید جدی این مقام مسوول در دانشگاه، پرهیز از مهمانی و تجمعات و استفاده صحیح از ماسک در هنگام خروج از منزل بود.

نظر دهید

ایمیل شما به صورت عمومی نمایش داده نمی شود