۱۵ نفر دیگر بر فوتی های کرونا در فارس افزوده شد

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: با مرگ ۱۵ نفر در ۲۴ ساعت قبل شمار قربانیان کرونا در استان فارس به یک هزار و ۲۷۱ نفر رسید.

به گزارش ایران ریپورتس ، عبدالرسول همتی، امروز (شنبه  ۳ آبان) با اشاره به آخرین آمار ابتلا به کرونا در استان فارس به خبرنگاران گفت: از ابتدای شیوع کرونا در استان ۷۶ هزار و ۴۷۵ نفر به کرونا مبتلا شده اند.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز افزود: تا کنون در کل استان بیش از ۳۴۴ هزار و ۹۷۸ تست کرونا در آزمایشگاه های تشخیصی مولکولی استان انجام شده است.

وی اضافه کرد: یک هزار و ۱۶۵ بیمار بستری مشکوک و علامت دار به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند که ۱۶۵ نفر آنها با وخامت در شرایط جسمی خود در بخش مراقبت های ویژه بستری شده اند.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به قربانیان کرونا در ۲۴ ساعت گذشته عنوان کرد: با مرگ ۱۵ نفر در ۲۴ ساعت قبل شمار قربانیان کرونا در استان فارس به یک هزار و ۲۷۱ نفر رسید.

همتی اعلام کرد: ۶۴ هزار و ۲۴۳ مبتلا به کرونا در استان نیز پس از بهبودی کامل از بیمارستان ها مرخص و یا از ایزوله خانگی خارج شده اند.

وی با تاکید بر روند افزایشی موارد ابتلا و بستری در استان تصریح کرد: با قرار گرفتن ۱۹ شهرستان فارس در وضعیت قرمز کرونا مردم استان باید رعایت نکات بهداشتی را بیش از پیش جدی بگیرند.

نظر دهید

ایمیل شما به صورت عمومی نمایش داده نمی شود