مجوز جذب ۲۰ نیروی متخصص در بهزیستی فارس

مدیرکل بهزیستی فارس از مجوز جذب ۲۰ نیروی متخصص در اداره‌کل بهزیستی فارس بر اساس تشکیلات سازمانی خبر داد.

به گزارش ایران ریپورتس، محمدصدق کشفی نژاد با بیان این خبر افزود : ۲۰ نفر از افرادی که بیشترین نمره را در آزمون عمومی دستگاه‌های اجرایی در رشته‌های کارشناس حقوقی، کارشناس امور ساختمان ،کارشناس۰ فناوری ، کارشناس امور معلولین، کارشناس امور اجتماعی ، کارشناس امور پیشگیری  و  کارشناس مراکز غیردولتی کسب نمایند، جذب اداره‌کل بهزیستی فارس می شوند.

وی اظهار داشت: این نیازسنجی بر اساس  تشکیلات بهزیستی فارس در شهرستانهای تازه تاسیس، شیراز و سایر شهرستانهای استان فارس انجام شده است.

مدیرکل بهزیستی فارس گفت:  بر اساس  ماده ۱۵ قانون حمایت از افراد دارای معلولیت، دولت مکلف است که حداقل ۳ درصد از مجوزهای استخدامی دستگاه‌های دولتی و عمومی مثل وزارتخانه‌ها، سازمان ها، موسسات، شرکت ها و نهادهای عمومی و انقلابی و دیگر دستگاه‌هایی که از بودجه دولت استفاده می کنند را به افراد دارای معلولیت واجد شرایط اختصاص دهد.

 کشفی نژاد با بیان اینکه در آزمون فراگیر مشترک، ۳۸ هزار ظرفیت استخدامی مربوط به ۲۶ دستگاه اجرایی اعلام شده است، تصریح کرد : ۳ درصد این پست‌های در نظر گرفته شده به افراد دارای معلولیت اختصاص یافته که این سهمیه از سایر سهمیه‌های استخدامی مجزا شده است از این رو افراد دارای معلولیت می توانند شغل/ محل‌های مشخص شده در این سهمیه را انتخاب کنند.

وی افزود : این ظرفیت مطابق چیزی که از سوی مسئولان سازمان اداری استخدامی اعلام شده است .
مدیرکل بهزیستی فارس با بیان اینکه هشتیمن آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در هفته دوم آبان ماه برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد : ثبت نام در آزمون استخدامی از روز پنج شنبه ۲۰ شهریورماه از طریق درگاه اینترنتی سازمان سنجش که متولی آن است آغاز شده و تا روز ۲۹ شهریور جاری ادامه دارد.

انتهای پیام/

نظر دهید

ایمیل شما به صورت عمومی نمایش داده نمی شود