فریاد کارگران لامردی در خطاب به استاندار فارس؛کام تلخ کارگران شیرین کنید/ استخر کارگری رها شده هرچه سریعتر بهره برداری برسد

استخر کارگری که اسماً وجود دارد حال و روز خوبی ندارد، متاسفانه سالهاست بلاتکلیف و نیمه کاره رها شده که امید است به بهره برداری برسد.

کام تلخ کارگران لامردی شیرین کنید ….جناب آقای استاندار؛ به سرزمین مردمان صبور خوش آمدید. ان شاالله قدوم مبارک شما برای مردم لامرد پر خیر و برکت باشد.
عرض شود تقریبا دوسال پیش یعنی در سال ۱۴۰۰ به شهرستان لامرد تشریف آوردید و از پروژه های نیمه تمام بازدید کردید. چراغ دلمان روشن شد و امیدمان تازه گردید که استاندار تازه نفس و انقلابی با دستان پر به شهرمان قدم گذاشته و قرار است اتفاقاتی خوب بیفتد.
خداوند را شاکریم که منطقه به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی، صنعتی شده و تعداد کارگران مشغول در صنعت هم زیاد شده اند، اما ما کارگران هم حق و حقوقی داریم. از حقوق این قشر به مانند سایر اقشار نیاز به فضاهای ورزشی و تفریحی داریم.
خوشبختانه در شهر لامرد استخر کارگری اسما وجود دارد ولی متاسفانه سالهاست بلاتکلیف و نیمه کاره رها شده است. در بازدید قبلی جنابعالی امید داشتیم تا با نفس مسیحایی استاندار این استخر مرده زنده شود. چه باید گفت که دو سال است از بازدید جناب استاندار می گذرد و استخر کارگری لامرد همچنان نیمه کاره رها شده است. البته در نوبت های بعدی هم مدیر کل ها یک یک آمدند و رفتند ولی این مرده زنده نشد که نشد.

جناب استاندار؛ مجموعه ورزشی سردار سلیمانی که در دولت قبل و با عجله و نیمه تمام افتتاح شد هم حال و روز بهتری از استخر کارگری ندارد. قدم رنجه فرمایید و از مجموعه شهید سلیمانی بازدید کنید تا اشک تان جاری شود. والله اگر خون گریه کنید هم حق دارید چرا که بیت المال به تمام معنا پایمال شده است! دیگر از سالن ورزشی محله چاه حاج ابول نمی نویسم که به دلیل عدم نظارت به چه روزی افتاده است.
خودتان بروید و از نزدیک تماشا کنید.
در پایان؛
خلاصه، جناب استاندار محترم؛ حالا که به شهر لامرد سفر می کنید، یک یادگاری ماندگاری از خود برجای بگذارید تا باقیات الصالحاتی شود برای آخرت. کارگران و این مردم صبور توقع دارند جنابعالی، هم مدافع بیت المال باشید و نگذارید بیت المال این چنین تضییع شود و هم باعث و بانی این خیر باشید تا این سه مجموعه بویژه استخر کارگری که متعلق به قشر ضعیف کارگران است به سرانجامی برسد و کارگران بتوانند تنی به آب زده و دمی به تفریح بپردازند. قول می دهیم همیشه دعاگوی شما باشیم. کام تلخ کارگران لامردی را با اتمام پروژهای رهاشده ورزشی شیرین کنید…
“جمعی از کارگران شهر لامرد “

Leave a Reply

Your email address will not be published.