رشد بیش از ده درصد مصرف برق در شیراز

مدیرعامل توزیع نیروی برق شیراز از رشد ده ونیم درصدی مصرف برق در مقایسه با مدت مشابه پارسال خبر داد و گفت: برای چندمین بار متوالی رکورد مصرف برق در شیراز به هزار و ۶۹۰ مگاوات رسید.

به گزارش ایران ریپورتس، محمد رضا سلاحی  با بیان اینکه نیاز مصرف برق در روز مشابه سال گذشته در محدوده عملکرد شرکت هزار و ۵۲۹ مگاوات ثبت شده بود، گفت: این رقم دیروز با میزان هزار و ۶۹۰ مگاوات نسبت به روز مشابه سال گذشته، افزایش ۱۶۱ مگاواتی را ثبت کرده که عدد بسیار بزرگی است.


سلاحی افزود: در حال حاضر تأمین برق مطمئن و پایدار در حال انجام است و با صرفه جویی در مصرف برق شهروندان شیرازی می‌توانند نقش بسیار پررنگی در انجام مسئولیت‌های اجتماعی و پایداری شبکه برق ایفا کنند.


مدیرعامل توزیع نیروی برق شیراز از همه همشهریان درخواست کرد با کاهش ١٥ درصدی مصرف برق ضمن کاهش مبلغ قبوض خود با پیوستن به پویش با انرژی از میلیون‌ها جوایز ارزنده نیز برخوردار شوند.


وی یادآور شد: عموم مشترکان در این شرایط با انجام راهکار‌های ساده مثل تنظیم دمای کولر روی ٢٤ درجه و یا استفاده از دور کند کولر آبی و عدم استفاده از وسایل پرمصرف برقی در ساعات ١٣ تا ١٨ و ٢٠ تا ٢٣ می‌توانند کمک شایانی به تأمین برق پایدار کشور کنند.

انتهای پیام/

Leave a Reply

Your email address will not be published.