رئیس ‌بسیج رسانه استان فارس منصوب شد

آیین تودیع و معارفه روسای جدید و قدیم سازمان بسیج رسانه فارس امروز با حضور سردار فرمانده سپاه فجر فارس برگزار شد.

به گزارش ایران ریپورتس، آیین تودیع و معارفه روسای جدید و قدیم سازمان بسیج رسانه فارس امروز با حضور سردار فرمانده سپاه فجر فارس برگزار شد. سردار یدالله بوعلی فرمانده سپاه فجر فارس در این مراسم با بیان اینکه آنچه که امروز به عنوان یک واقعیت با آن مواجهیم، قدرت رسانه‌ای است که بیشتر در دست کفر و استکبار است و هرآنچه که به عنوان قتل و غارت و چپاول است را به عنوان حسنه معرفی می‌کنند، اظهار داشت: جبهه کفر یا قدرت رسانه‌ای خود، حق را ناحق و ناحق را حق جلوه می‌دهند که خود این مسائل، دلیلی است که ما تاکید کنیم که وظیفه ما امروز در برابر این همه همجه رسانه‌ای دنیا، سازماندهی رسانه‌هایمان در مقابله با آنان است.

وی تصریح کرد: این رسالت و مسئولیت بسیج رسانه است که  بر اساس اهداف و ماموریت‌های خود، در این راه میان رسانه‌ها هم افزایی داشته باشد.

به گفته سردار بوعلی رسانه می‌تواند روی همه اقشار تاثیرگذار باشد و همه را توانمند کند؛ چراکه رسانه نماینده همه اقشار است و همه اقشار باید به این سواد مجهز شوند تا بتوانند خود را تبلیغ کنند، و این، از رسالت‌های بسیج رسانه است.

وی تاکید کرد: آرزوی قلبی من است که رسانه مسئولیت واقعی خود را انجام دهد.

در ادامه این برنامه، سرگرد مصطفی اژدری مسئول سابق سازمان بسیج رسانه فارس هم اظهار داشت: اصلی‌ترین موضوعی که در چهار سال گذشته پیگیری شد، انسجام بخشی به رسانه‌ها بود و امروز هیچ رسانه‌ای در استان نداریم که زیر چتر این سازمان نباشد.

وی با بیان اینکه در خدمات‌رسانی هم به جامعه هدف از هیچ تلاشی دریغ نکردیم، ادامه داد: در بحث بیمه تکمیلی و بسته‌های معیشتی عملکرد بسیار قابل توجهی داشتیم.

اژدری ضمن تاکید بر اینکه جلسات هیئت اندیشه ورز را به شکلی متفاوت و در ادارات و ارگان‌های مرتبط برگزار کردیم که الگویی برای دیگر سازمان‌های بسیج رسانه در کشور شد، افزود: چهار جشنواره در این چهار سال برگزار کردیم که اختتامیه آخرین جشنواره ابوذر، امروز برگزار می‌شود.

جلسات متعدد با هدف افزایش میزان مشترک رسانه‌ها، دعوت از بزرگان کشوری و استانی، علمای بزرگ و صاحبنظران استان د ر جهت ارتقای سطح بصیرت اصحاب رسانه، اردوی زیارتی مشهد مقدس برای اصحاب رسانه، همچنین غبارروبی مرقد مطهر سید علاالدین حسین را به صورت اختصاصی برای اصحاب رسانه، از دیگر اقدامات این سازمان در دوره تصدی اژدری بود که وی به آن اشاره کرد.

سرگرد رضایی، دانشجوی دکترای علوم سیاسی و فعال فرهنگی، عقیدتی تجزیه و تحلیل اطلاعات، سکان‌دار بسیج رسانه فارس شد. 

انتهای پیام/

نظر دهید

ایمیل شما به صورت عمومی نمایش داده نمی شود