رئیس دادگستری و دادستان شهرستان لامرد معرفی شدند

لامرد/با ابلاغ حکم ریاست قوه قضاییه، رئیس دادگستری و دادستان جدید شهرستان لامرد معرفی شدند.

به گزارش ایران ریپورتس، طی مراسمی با حضور رئیس کل دادگستری استان فارس و جمعی از مسؤولان قضایی استان و مدیران شهرستان لامرد که ظهر امروز در سالن اجتماعات شهید انصاری اداره ارشاد شهرستان لامرد برگزار شد، رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لامرد معرفی شدند.

در این آیین حجت الاسلام سیدکاظم موسوی رئیس کل دادگستری استان فارس، ضمن تجلیل و قدردانی از تلاش‌های حجت الاسلام محمدامین غفاری رئیس سابق دادگستری و حجت الاسلام مسلم سعادت پور دادستان سابق شهرستان لامرد احکام مسؤولان جدید دستگاه قضایی این شهرستان را به آن‌ها ابلاغ کرد.

بنابر احکام جداگانه‌ای که از سوی رئیس کل دادگستری صادر شد، سید محمد باقر حقایقی به سمت رئیس دادگستری شهرستان لامرد و مهدی رشیدی نیز به سمت دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان معرفی و مشغول به کار شدند.

به گزارش ایران ریپورتس، حجت الاسلام غفاری که بیش ۱۰ سال در سمت رئیس دادگستری شهرستان لامرد مسؤولیت داشت، با حکم رئیس قوه قضاییه به سمت معاون رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب شیراز منصوب شده است.

حجت الاسلام سعادت پور که پیش از این سمت دادستان عمومی و انقلاب در شهرستان لامرد را در سابقه خود داشته از امروز بعنوان رئیس دادگستری شهرستان کوهچنار مشغول خدمت شد، همچنین مهدی رشیدی که بعنوان دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لامرد معرفی شد، سابقه قضاوت در دادسرای بنارویه لارستان را در کارنامه کاری خود دارد.

به گزارش ایران ریپورتس، سیدمحمد باقر حقایقی رئیس جدید دادگستری شهرستان لامرد که زاده روستای چاهشرف می باشد در خانواده ای سراسر مذهبی و با سبقه ی قضایی که تحصیلات خود را در قم سپری کرد پس از اتمام دروس سطح حوزه و اخذ کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، از سال ۹۵ در شهرستان مهر مشغول قضاوت شد.

همچنین،۳ سال و ۳ ماه دادیار، ۲ سال و نیم بعنوان بعنوان دادستان عمومی و انقلاب و ۱ سال و ۸ ماه رییس دادگستری شهرستان مهر بوده است.

💫خبرنگار/محمود صابری زاده

Leave a Reply

Your email address will not be published.