توزیع واکسن آنفلوآنزا ویژه والدین ایثارگران از مهر آغاز می‌شود

فارس رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: واکسن آنفلوآنزا ویژه والدین ۶۰ سال به بالای خانواده شهدا و ایثارگران در سطح کشور از ۶ مهر با هماهنگی وزارت بهداشت، آغاز خواهد شد.

به گزارش ایران ریپورتس ، سعید اوحدی دوشنبه ٢٤ شهریور در مراسم انعقاد تفاهم‌نامه احداث ١٠ هزار واحد مسکونی ویژه ایثارگران فارس، گفت: توزیع واکسن آنفلوآنزا ویژه والدین سالمند ایثارگران، در محل سکونت این عزیزان انجام خواهد شد.

وی همچنین از افزایش ٢٥٠ درصدی واگذاری زمین و خانه به ایثارگران طی سال‌های اخیر در فارس خبر داد و با بیان اینکه تفاهمنامه امضاء شده به زودی عملیاتی خواهد شد، گفت: با ساخت این ١٠ هزار واحد مسکونی، میزان واگذاری با ١٩ سال گذشته برابری خواهد کرد.

او از تخصیص ۱۲۰۰ میلیارد تومان مطالبات بیمه‌ای شرکت‌های طرف قرارداد بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور از سوی سازمان برنامه و بودجه خبر داد و گفت: از این هفته تحولی در حوزه مباحث درمانی خانواده شهدا و ایثارگران رخ خواهد داد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران همچنین گفت: یکی از نعمت‌های بسیار بزرگی که خداوند در مسیر رشد و کمال انسان قرار داده که قطعا بزرگترین هدف از آفرینش است، موضوع توفیق خدمت است.

نظر دهید

ایمیل شما به صورت عمومی نمایش داده نمی شود