انتصاب دو معاون جدید در اداره کل آموزش و پرورش فارس

مدیرکل آموزش‌وپرورش فارس گفت: در شرایط پیش‌آمده ناشی از کرونا ویروس ،با استفاده از خرد جمعی و همدلی نهایت تلاش خود را برای عبور از این مشکل بکار گیریم.

به گزارش ایران ریپروتس 98 به نقش از اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش فارس،دکتر فرهاد اسماعیلی در آیین تکریم و معارفه معاونین قدیم و جدید توسعه مدیریت و پشتیبانی و آموزش متوسطه اداره کل گفت: یک سازمان پویا تلاش می‌کند تا در هر شرایطی، با شناسایی دقیق مشکل و همچنین استفاده از ظرفیت‌ها کمترین آسیب و بیشترین بهره‌برداری را داشته باشد.
وی عامل نیروی انسانی را یکی از عواملی برشمرد که می‌تواند در این پویایی نقش مهمی داشته باشد.
در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات بهنام حیدری ، معاون سابق توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل، محسن کلاری به این سمت منصوب شد.
بهنام حیدری معاون سابق توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل در این مراسم ، ضمن ارائه گزارشی کوتاه از فعالیت‌های خود ،گفت: در طول تصدی پست معاونت ،تمام تلاش خود را بر این مسئله قراردادم که با شناسایی ظرفیت‌های گاها مغفول مانده در آموزش‌ و پرورش استان و استفاده از آن‌ها، مسائل و مشکلات مالی را برطرف کنم.
محسن کلاری معاون جدید توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل نیز در این مراسم بر ضرورت همدلی و هماهنگی همه نیروها برای عبور از شرایط فعلی تأکید کرد و گفت: تمام تلاش خود را خواهم کرد تا از تجربیات کار در سمت قبلی برای عبور از چالش‌های مالی در آموزش‌وپرورش استان استفاده کنم.

محسن کلاری پیش‌ازاین به‌عنوان رئیس سازمان دانش‌آموزی آموزش‌وپرورش فارس مشغول به خدمت بوده است.
همچنین در این مراسم ،رسول قانونی نیز به‌عنوان معاون جدید آموزش متوسطه اداره کل آموزش‌وپرورش فارس منصوب شد.
قانونی نیز در سخنانی کوتاه گفت: در شرایط فعلی تمام تمرکز و تلاش‌ها و فعالیت‌ها بر مسئله آموزش و استفاده از راه‌های مختلف ، خصوصاً فضای مجازی و سامانه شاد قرار خواهد گرفت تا کمترین آسیب به دانش آموزان استان وارد شود.
قانونی پیش‌ازاین ریاست اداره مشارکت‌های مردمی و مدارس غیردولتی اداره کل آموزش‌وپرورش فارس را در کارنامه خود دارا می‌باشد.

عبدالرسول احمدی، معاون پژوهشی اداره کل نیز در این مراسم بر حفظ و تکریم معلمان تاکید کرد و گفت: در شرایط فعلی ، همدلی و ایجاد انگیزه دو مقوله خیلی مهم برای عبور از مشکلات است.

انتهای پیام/

نظر دهید

ایمیل شما به صورت عمومی نمایش داده نمی شود